Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan wireless egér,...

Létezik olyan wireless egér, amihez nincs már usb adapter, hanem a géppel össze lehet simán párosítani?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 09:46
1 2
 1/11 Derwer ***** válasza:
100%

Bluetooth van a gépben?

Ha igen, akkor igen a válasz.

2020. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

persze! bluetoothos egér létezik nagyon régóta.

12 éves a sony egerem amihez soha nem is volt adapter. Meg a macuntosh-os egerem is bluetoothos.


Csak hát a gépben nem árt ha van bluetooth! Laptopokban általában van már, úgyhogy oda nem kell usb-s adapter.

De asztali gépeknél nemsok alaplapon van bluetooth eszköz.

2020. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Van bluetooth a gépben természetesen, azért kérdezem. Viszont egyetlen usb-a portom van, ami kellene másra (presenterhez)


Konkrétan mit ajánlotok? Minél kisebb legyen.

Ez van most:

[link]

Hasonló méret kellene, mert nagyon kicsi a kezem.

2020. júl. 18. 10:00
 4/11 Derwer ***** válasza:

Ez nem bluetoothos... Bluetoothos egeret keress.

Pl logi mx anywhere s2


Tobb géphez is tud párosodni.

Én az MX master használom.

2020. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bármelyik bluetoothos egér jó akkor.

De van prezenterből is bluetoothos biztosan.

2020. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

“Ez nem bluetoothos... Bluetoothos egeret keress.“ tudom, hogy ez nem az, ez van most, ezt cserélném le


“logi mx anywhere s2” ez túl nagy, konkrétan 3x akkora, mint a mostani



“ Bármelyik bluetoothos egér jó akkor.“ Oké, de melyiket ajánljátok vagy melyik online boltban van ilyen szűrési lehetőség? Mert nem találtam még ilyet.


“De van prezenterből is bluetoothos biztosan.“

Egér cserés, prezenter új és azt nem akarom cserélni, pláne, hogy ez 3800 forint volt Kínából, magyar üzletekben meg a legszarabb is 7000 forint.

2020. júl. 18. 10:41
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Biztos, hogy tudod, mi az a Bluetooth?
2020. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy mi a bluetooth. Mi a szarból gondolod, hogy nem tudom????

Wacom tabletem is azon megy, ugyanezen a laptopon, telefonokat is azon keresztül csatlakoztatom a géphez.


De próbálj rászűrni pl az edigitalon, kiad rá usb adapteres egereket! Nem a bluetooth fogalmával van bajom, ha megnézed a kulcsszavakat, akkor láthatod, hogy mit keresek!

Azzal van bajom, hogy nem tudom, melyek azok az egerek, amihez nem kell usb adapter vagy nem tudom, hol/hogyan szűrjek rá, anélkül, hogy a teljes google találati listát végigböngésszem.🤦‍♀️

2020. júl. 18. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Rendben, bocsánat. A Bluechip webáruházban pl. rá tudsz szűrni a Bluetooth-egerekre. Valószínűleg az edigitalon, meg egy pár másik helyen nem tudják. Rászűrtem a Bluetooth-ra.

[link]

2020. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(Egy kicsit belebonyolódtam, nem egyszerre írtam, és nem olvastam át)
2020. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!