Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Széteső csíkos kép hibát mi...

Ghostshadow kérdése:

Széteső csíkos kép hibát mi okozhat rtx 2060 super vga nál?

Figyelt kérdés
sziasztok. vettem 2 hete egy új konfigot. én rendeltem össze a dolgokat mindent mindennel összenézve. de a következő problémák jelentkeztek. 2. nap egy régebbi game alatt a kép teljesen csíkos lett és mint ha eltolta volna magát szeletekbe. tehát volt az eredeti start helye bal oldalt és tőle 10cm re kezdődött a képernyő széle megint. szellemkép. de kiléptem a gameből és a windows is ugy maradt. újraindítás megoldotta. de aztán rá egy hétre random a hitman él megint. rá 2 napra meg a crysis 2 esett szét ugyanúgy. ez vga hiba lesz? mert én már mindent megpróbáltam. de mindent. új driverek. új windows. régi vga ezzel a konfiggal. másik táp ezzel a vga val. de a hibát nem tudom direkt előhozni. viszont nem melegszik szal az se lehet. 65 fok terhelés alatt. furmark se dob hibát. viszont van olyan hogy leveszem a furmark fánkot és berreg a vga. másik stressz tesztel meg különböző frekvenciákon is sípolt teszt alatt. game alatt nem mindegy mit nézek mert ahoz mérten berreg. random bekapcsolja magát a világítása is mikor szoftveresen is kilőttem meg most az előbb a vga n a kapcsolóval. egy asus geforce rog strix rtx 2060 super advanced edition 8gb ról van szó.futurehalltól rendeltem. de ők nem igen törik magukat hogy megnyugtassanak. konkrétan én írtam nekik 20 emailt mire reagáltak. azt mondták majd ki lesz vizsgálva. ja és hogy? én cserét kértem. de nem nagyon mondott a cserére semmit csak azt hogy felül vizsgálják. a monitorra is gondoltam mert freesync es asus. de a monitornál meg támogatott az rtx 20 sorozat. a kártyán nincs gsync. a monitort is mikor volt a hiba kihúztam a hdmi t és off on hdmi vissza. hiba ugyanúgy fenn állt. csak a restart tüntette el. a konfig: Ryzen 5 3600x, asus rog strix b450f gaming alaplap, ddr4 3200 as 2x8gb kingston hyperx ramok, thermaltake smart bx1 750w táp. 240gb ssd és 3 terra vinyó. szellős hűtött házban minden. segítsetek please mert már az összes fórumot az összes teches haverom megkérdeztem de senki nem adott érdemleges válaszokat. előre is köszi :)

#VGA #rtx2060super
2020. júl. 18. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet driver hiba. Akar a windowsban is (mivel egy fantasztikus oprendszer) osszeakadhatott valami
2020. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
azokat már próbáltam. újra raktam format ssd vel. és a drivereket is kipróbáltam még régebbivel is. jelenleg nem csinálja a hülyeséget mióta kikapcsoltam a freesyncet a monitoron. de ez totál random dolog. nem tudom hogy merjem e visszaküldeni cserére mert elég drága vga volt meg elég sokat is kellett várni a futurehallra miatta. de a bolt is fura. dabason vannak elvileg. de utcaképen nincs ott semmilyen számteches bolt. és a küldő meg ck system technik kft. az is ugyanoda van bejelentve. de egyik sincs utcaképen sehol. szal fura. meg pesten is van egy futurehall bolt de ott se látom utcaképen a helyet.
2020. júl. 18. 16:52
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát rz érdekes. Lehet monitor, kábel hiba
2020. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
zsír új a monitor is. 3 hetes a kábel is. viszont hdmi n van. 2 napja vettem display port kábelt is. de arról nem kap jelet a monitor. egyik kimeneten sem a vga ból
2020. júl. 18. 17:01
 5/20 A kérdező kommentje:
csak játékok alatt volt kép szétesés. de full vízszintes csíkból állt az egész. és eltolódott szellemképpé. a monitort kihúztam a vga ból így és off majd on. visszadugtam és ugyanúgy jött be. szal ez szerintem vga hiba lesz. terhelés alatt eléggé cicereg is. de az még nem is baj tudom. de van hogy szabályosan sistergő hangon kínlódik. furmarknál meg ha a fánkot kikapcsolom akkor kezd el a kártya hangot adni. berregni. és nem a ventik mert fixre vettem és akkor az folyamatosan adna ki hangot ha az lenne
2020. júl. 18. 17:03
 6/20 A kérdező kommentje:
gondoltam még a tápra. de 550w ot kér a kártya. nekem 750 es van és nem olcsó táp 5 év garival
2020. júl. 18. 17:04
 7/20 A kérdező kommentje:
az alaplapi hdmi ről sincs kép. de minek rá hdmi ha nincs integrált alaplapi vga rajta? mert úgy tudom ezen nincs. Asus rog strix b450f gaming
2020. júl. 18. 17:05
 8/20 A kérdező kommentje:
2020. júl. 18. 17:22
 9/20 A kérdező kommentje:
2020. júl. 18. 17:23
 10/20 A kérdező kommentje:
2020. júl. 18. 17:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!