Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó a Manli GeForce RTX 2060S...

Jó a Manli GeForce RTX 2060S 8GB Gallardo kártya? ha valaki tud róla előnyöket/hátrányokat akkor örülnék ha le tudná írni őket

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Hát kinek mi a jó, ugye. Nyilván nincs olyan szintű hűtése, mint a prémium modelleknek, cserébe viszont baromi olcsó, és ugyanúgy kapsz rá 3 év garit. Én azt mondom, ennyi pénzért egyáltalán nem rossz termék.
2020. júl. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, 200W körül fogyaszt szóval simán elég rá az a hűtés.
2020. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én használtam és meglepődtem mennyire halk, semmivel nem rosszabb mint bármelyik más ugyan úgy 36 hó garis. Igaz nem világit stb de terhelés alatt semmivel nem hangosabb minta a 20-30 ezerrel drágább társai
2020. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Nincs vele gond, de azért túlzásokba nem kell esni, 200 wattra bőven elfér a 3 venti, 140-150 watt felett bármire. Dupla ventis 1070ti om van, pár százalékkal kevesebbet kér mint a 2060S, és egyértelműen lehetne halkabb. 75 wattos kártyákra is rendszerint dupla ventis hűtést tesznek, nem mondom hogy oda kimondottan indokolt, de 140-150W feletti fogyasztású, dupla ventis kártyával még nem találkoztam ami ne lenne zavaróan hangos fejhallgató nélkül.
2020. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!