Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek egetemr...

Milyen laptopot vegyek egetemre, hogy azért játszani is lehessen vele?

Figyelt kérdés

Nem akarok AAA játékokat telepíteni, de mondjuk egy Don't starve, vagy egy world of warships elfusson rajta.

Árban inkább 150 000-ig menék el de egy két tízezrest rátudnék még szánni.

Ezen gondolkoztam: [link]



2020. júl. 20. 14:42
 1/5 Derwer ***** válasza:

Ennyi pénzért még i5ös procival se (vagy alig) kapsz laptopot, nem hogy dedikált videókártyásat...

250alatt nem gondolkoznék és lehet az is harmatos lesz. (nem ismerem a jatokakat amit írtál)

2020. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, de igazából elsődlegesen nem gamer laptop kell, csak, hogy minimálisan arra is jó legyen.
2020. júl. 21. 08:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jatszani is akarsz, es nem low grafikan 30 fpsel, akkor melyebbre kell a zsebedbe nyulni.

Vagy olcso laptop es sztreaming szolgaltatas elofizetes.

2020. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh, tényleg a streamingre nem is gondoltam még.
2020. júl. 21. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez simán jó arra amit írtál. A ryzenekben jóval erősebb integrált gpu van, elég lesz arra hogy élvezhetően elfussanak amiket írtál.

2020. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!