Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ciripelo Samsung SSD 970 Evo...

Ciripelo Samsung SSD 970 Evo plus, hutoborda segitene?

Figyelt kérdés
Osszetakoltam az uj gepem, a cimben emlitett SSD kegyetlenul cicereg. A homerseklete csak 61 fokig megy fel, de ha hutobordat raknek ra, az esetleg segitene a cicergesben is?
2020. júl. 26. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Az SSD-nek alapesetben nem kell hűtés. 61 fokra csak extrém terheléskor (állandó nagy sebességű írás) megy fel, vagy ha valami ráfújja a hőjét. A nagy terhelést egyszer-egyszer kibírja, állandóan meg amúgyse szabad, mert kicsinálja a cellákat hőtől függetlenül. Ha meg valami ráfújja a hőt, akkor ott valami nem jól van összeépítve.
2020. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem alapjaraton felmegy az atlag 59c-ra, hogy a f-omat beleverem! xC
2020. júl. 26. 16:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egyik m.2 slot a proci alatt van (ebben van az SSD jelenleg), a masik meg vidkari alatt... xC
2020. júl. 26. 16:19
 4/6 Dongaben ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy az SSD "cicereg"? Nem igazán hallani ilyenről...
2020. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Nem igazán hallani ilyenről..."


Nagyon gyakori es ismert jelenseg: https://www.youtube.com/watch?v=KS-BHI667po


"SSD chirping"-re keresve talalni rengeteg esetet.

2020. júl. 26. 16:28
 6/6 Dongaben ***** válasza:
Akkor csak én nem találkoztam ilyesmivel... Így ötletem sincs, mi okozza. (Amúgy arra gondoltam, hogy az összes csatlakozót nézd át, csavarokat is...)
2020. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!