Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mely vezeték nélküli bizgentyű...

Mely vezeték nélküli bizgentyűzetek veszik mindig stabilan a jelet/leütéseket? Az árukeresős találatok kommentjeinél rendszeresen írnak betű-kihagyásokról tíz ezer forint alatt. Ezzel "csak" az a baj, hogy akkor mégis melyik fog működni szabályosan?!

Figyelt kérdés
PC billentyűzetről, esetleg PC-s egérről szól a kiírás.

2020. aug. 2. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

A vezeték nélküli technika egyik jellemzője, hogy instabil. Ez persze általában nem drámai mértékű, főleg, ha az eszköznek jó rlátása van a vevőre, de kevésbé ideális körülmények között előfordulhatnak "kimaradások".

2020. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az árukeresőn csak azokat a véleményeket vedd figyelembe, ahol valóban vásárlók írnak kommentet.

Akinek a neve felett nincs semmi (hogy melyik boltból vette) azt hagyd figyelmen kívül.

2020. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ránézek erre kettes.
2020. aug. 2. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam már 5-6 különbözőt olcsó kategóriából, egyikkel sem volt ilyen problémám, egyetlen leütésre sem. 5-8 méteres távolságból 100%-osan működött mind
2020. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem tudom minek ír egy csomó ember valótlanságot...


Majd mindegyiknél van legalább kettő-három olyan hozzászólás, hogy nem minden leütést vesz, meg már tíz centire nincs jel, a wifi szórása miatt, stb.

2020. aug. 3. 00:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Az árukeresőn bárki írhat bármit. Sokan hobbiból írnak be kamu baromságokat egy-egy termék alá mert: éppen erre verik ki, vagy éppen ez okoz nekik örömöt, vagy éppen irigykednek a sok pozitív értékelésre (mivel nekik nem futja anyagilag az adott termékre).

Ezért írtam hogy csak VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYT szabad figyelembe venni.

Mert azok az emberek kifizették a pénzt és valóban használták a terméket, és ezután írtak róla véleményt.


Egyébként meg én 10 éve használok vezeték nélküli egeret és billentyűzetet. Soha semmi baj nem volt vele, fél évente kel elemet cserélni és ennyi.

Mikor merül az elem akkor szokott előfordulni jelveszteség.

Mindegyik szett 10 ezer forint alatt volt. (Trust, Logitech)

2020. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!