Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy dell optiplex 755 kis...

Joell kérdése:

Egy dell optiplex 755 kis kompakt házas gépbe mien videokártyát tudok beletenni? mi fér bele?

Figyelt kérdés
ugye gddr3 low profile kártya ami kell...abbol mindegyik belemegy??meik a legerösebb ami jó bele.?köszi!

2020. aug. 6. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez is belefér:

[link]

Fizikailag...

De nyilván (ha jól látom neten ezek Core 2 duo-s gépek) szóval nem tudná kihajtani... :)


Mondjuk valami ilyesmi passzolna hozzá:

[link]


Persze jó lenne tudni pontos paramétereket.

2020. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!!!!ment a zöld !
2020. aug. 6. 15:52
 4/14 A kérdező kommentje:
bar ezek gddr5 os kartya...enyem elvileg 3 as...vagy az nem lényeg?
2020. aug. 6. 15:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Az nem, a videokártyától független dolog hogy milyen típusú RAM van a gépedben.
2020. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az soha nem volt és soha nem is lesz lényeg kompatibilitás szempontjából hogy a kártyán milyen a memória.
2020. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
rendben..köszi.jó hü..e vagyok hogy még ezt se tudom :D na majd valami pc szervizessel kioktatom magam...mert azt vagom hogy ram es proci kompatibilitas nagyabol hogy mukodik de a videokarikat nem volt meg alkalmam atvenni :D nem vagyok nagy pc játekos...de van igyenyem egy jo szineket megjelenito fullhd val siman megbirkozo stabil videokartyara mert a reklamok miatt fel eve disz a tv-m sot mar tobb mint fel eve..es vettem egy 23 col os full hd-s jo minosegu monitort...
2020. aug. 7. 12:15
 8/14 A kérdező kommentje:
akár mien gyenge is a processzorom,es csak 4 giga ddr2 a ramom, én ugy érzem hogy egy jobb videokartya megvaltas lenne..
2020. aug. 7. 12:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy megváltás lehet (akár normális felbontású youtube videókról van szó) vagy retro játékokról. Csodát viszont ne várj, mert a proci-ram az elég szűk keresztmetszet.
2020. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
és mit gondolsz.....ha vennék egy erősebb procit? tudom hogy az se lenne csoda.nyilván nem is 4k rol álmodozom mert ahoz 200 ezres gép a min...de valamivel jobban teljesitene egy korának megfelelö egyik legerősebb 4 magos core 2 duo van?
2020. aug. 7. 12:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!