Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hackintosh telepítés, léphetne...

Hackintosh telepítés, léphetnek fel problémák ilyesfajta gépen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy laptopom amit hackintoshal szeretnék használni, viszont egész életemben windows felhasználó voltam, ahoz is értek, váltottam asztali gépre. Laptopon pedig Úgymond munka miatt jobb lenne egy mac alatt dolgozni számomra. A laptop speckója:


Processzor - Intel Pentium N3710.

RAM: 4gb

Videókártya: Intel HD Graphics (braswell)


Telepítés során, esetleg működésben léphetnek fel problémáim? Mire számítsak, hogyan álljak neki?

A válaszokat köszönöm előre is!



2020. aug. 6. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Én mondjuk a gyakorlatban nem próbáltam hackintosht telepíteni, DE arról viszont sokat olvastam, hogy laptopokkal csak szívás van.


Van itthon is aki ezzel foglalkozik de ő se vállal laptopot (gondolom nem ok nélkül).


Amúgy ha ilyen gyenge hardverről van szó, akkor bőven megfelelne egy eredeti macbook air (akár használtan).

2020. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!