Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vizbeesjtettem az IPhone 4-em...

Vizbeesjtettem az IPhone 4-em mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beleejtettem a patakba a telefonom (IPhone 4) és pár perc múlva kaptam meg, és pár perc múlva bekapcsolt, ment de folyton azt irta ki hogy túl van melegedve utána kikapcsoltam de magátol visszakapcsolt és ugyanezt irta ki. most már 3 órája hogy beleejtettem és tökéletesen megy. Mit tegyek késöbbiekben lehet e baja, vagy tehetem-e töltőbe?. és ha lesz baja( pl. zárlatos lett) akkor azt lehete szerelni?

#iPhone 4 #Viz VS áram
2020. aug. 6. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon nagy hiba volt vizesen, elázva bekapcsolni a telefont! Szedd szét, és hagyd, hogy normálisan kiszáradjon, aztán vagy működni fog, vagy pedig nem! (De nagy eséllyel az a telefon már nem fog úgy működni, ahogyan eddig működött)

2020. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Rakd bele egy bogre rizsbe 24 oraig
2020. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az a probléma IPhone 4 és: 1. magátol kapcsolt be.

2. nem tudom kivenni az aksit.

2020. aug. 6. 20:55
 4/12 A kérdező kommentje:
most az elöbb megnéztem tökéletesen ment ( 22 százalékon volt) és mikor a kéérdést ki raktam akkor megakartam nézni és há lemerült. nem merem töltöbe rakni hanem rizsbe tettem
2020. aug. 6. 20:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem az aksit, az egész telefont. Ha kirakod az ablakba a rizs odacsalja az ázsiaiakat, akik cserébe megjavítják minden elektronikádat.
2020. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5 ös ez a válasz vicces és nincs baj vele csak nekem pont most nincs kedvem kinaiakkal viccelödni xd.
2020. aug. 6. 21:24
 7/12 anonim ***** válasza:

hagyd kiszáradni, ha mázlid van 1-2 nap alatt teljesen kicsöpögi magát.

A rizs hüleség, annyit csinál, hogy ami kifolyik a telefonból, az lemegy a rizsszemek aljára, egy tál apró kavics is pont ugyan ezt éri el.

Igazából csak reménykedhetsz, hogy fog-e még működni.

2020. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát remélem.
2020. aug. 6. 22:47
 9/12 A kérdező kommentje:
azért beléteszem hátha valamit mégis csinál
2020. aug. 6. 22:48
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresném az utódját..
2020. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!