Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen magyar pc konfigurátort...

PRajmund kérdése:

Milyen magyar pc konfigurátort ajánlotok? (nem akarom külön megrendelni az alkatrészeket) A PCX-ről sok rosszat hallottam, az ipon-é nem a legjobb, bluechip-el pedig nem tudom, hogy mi a helyzet. Tapasztalatok? Melyikről konfiguráljak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felmész egy webáruházba, megrendeled az összes alkatrészt onnan és ennyi. Árukeresőn meg tudod nézni, hogy egy webáruház mennyire jó.
2020. aug. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi rosszat hallottál a PCX-ről?

Amúgy nem védeni akarom az oldalt, mert pont telibeszarom őket, de sok különbség nincsen egyik másik számítástechnikai webáruház között.

Viszont a neten sokan írnak sok mindent, főleg az ilyen vérpistikék akik életükben nem vásároltak még semmit egyik oldalról sem, csak fikázzák mert éppen nincs pénzük az adott hardverre.

2020. aug. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az árukeresős cucchoz még annyit hozzátennék az #1 válaszához, hogy csak a vásárlói véleményeket vedd figyelembe. Mivel minden jött-ment emberke írhat véleményt az árukeresőn, így csak azokat a véleményeket szabad figyelembe venni, ahol vásárlás is történt. Nem csak a süket kamu értékelés leírása.
2020. aug. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Pcx a legjobb
2020. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha PC konfigurátor-t keresel, akkor PCX.

Senki nem mondta, hogy kötelező onnan megvenni. Egyébként nekem személyes tapasztalatom, hogy a PCX addig jó áruház, amíg csak vásárolni kell. Ha garanciában akarsz megjavíttatni valamit, akkor húzzák a szájukat rendesen, tologatják, halogatják, nem adnak értesítést csak ha napi 3 levelet írsz nekik, de akkor is 1 héttel később stb. Garanciális ügyintézést nézve egy katasztrófa.

Ha vásárolni akarsz, akkor compker, igaz gyakran nincs akkora választék, mint iponon vagy pcx-en, de ők legalább korrektek garanciális ügyintézésnél is, nem is egyszer kellett javíttatni ezt-azt (elég sok mindent rendeltem már onnan) normálisan tájékoztatnak, szemrebbenés nélkül felveszik a csomagot (ingyenes futárszolgálat garanciális ügyintézéshez + X Ft a garancia idejére)

2020. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ipon, pcx konfigurátor bőven jó, és rendelni is innen érdemes. Esetleg még alza, aqua, bestmarkt lehet jó, ha magad szereled össze a gépet. Kis pc shopokat hanyagold, ha jót akarsz magadnak. Én online rendeltem az egyiktől, olyan cég pecsétje került a garancialevélre, amit a rendelés előtt 3 évvel felszámolt a NAV.
2020. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont a PCX -től és az Ipontól van a hardvereim nagy része 🤣semmi bajom nem volt velük
2020. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
PCX megbízható. Szervizesként mondom (nem ott dolgozok).
2020. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg a Compker a 13. kerületben, igazi szakik, ők is megbízhatók (és ott sem dolgozom).
2020. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!