Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cpu-unál hogyan tudom csökkent...

Cpu-unál hogyan tudom csökkenteni a feszültséget van valami program mert a biosban nem találok ilyet.Ai Tweaker csinálták itt a videóba mert én is ezt szeretném el érni mint amit a videóba mutatnak?


2020. aug. 9. 06:21
 1/5 CspCsj ***** válasza:
100%

Tehát Ryzen processzorod van?

Ilyenkor ajánlott megadni a processzorod és az alaplapod pontos modellszámát (esetleg a BIOS aktuális verziószámát) mivel másik alaplapnál eltérhetnek a beállítások.

2020. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az alaplap neve és processzor típusa tényleg nem ártana.


Ha nincs tuningolva a processzor csak csökkenteni szeretnéd a feszültséget akkor be kell kapcsolni a "Cool & Quiet"-ot és "C-State"-et. Majd Offset voltage - és 0,5 - 1,5 közötti értéket megadni.

2020. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

alaplap ASUS GL12CX-C

Processzor Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU

BIOS : AMI (OEM) GL12CX-C.310 05/21/2020

2020. aug. 9. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézusom... Ha te ahhoz nem értesz, hogy mi az intel és az AMD kozott a kulonbseg, akkor te ne is probalj a biosba turkalni
2020. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Intel-hez az XTU-t próbálnám elsőre.

[link]

2020. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!