Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ez a kártya használtan?

Megéri ez a kártya használtan?

Figyelt kérdés

Evga gt 1030 lp 17ezerért.

Még nem volt dolgom használt piacon, de ez a hardverpro-n jónak tűnik, képeken teljesen korrekt, eladónak van vagy 150 értékelése és az összes pozitív (azt mondjuk nem értem hogy adhat el egy magánszemély 150 pc alkatrészt, de mindegy), az egyetlen gond, hogy azt írja nincs meg a blokk, tehát próbagaranciát tud adni, nem tudom hogy ez mi és még attól félek, hogy bányászkártya, ezt is elmagyarázná valaki, hogy mi?

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. aug. 9. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt mondom 20-30ért simán mehetnek a használt cuccok.


Arra figyelj, hogy amit pénzt a kezedből kiadsz ilyenkor, azt vedd úgy, hogy elégetted. Ha baja lesz a használt cuccodnak, BIZTOS lehetsz benne, hogy nem fogod tudni visszacserélni, vagy nem vállal "garanciát". Ez 100%. Lutri az egész. Bár a prohardveren jó arcok vannak, de nagyon észnél kell lenni.

2020. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17 ezerért nem éri meg GT1030. Az a kártya kizárólag akkor éri meg, ha egy alacsony profilú PC-t akarsz bővíteni. Különben 17 ezerért már két-háromszor erősebb kártyákat kapni. Gyakran beugranak 20 ezer alá a GTX950-ek, GTX960-ok, R9-280-ak és R9-380-ak.
2020. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!