Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik mikrofon a legjobb...

Melyik mikrofon a legjobb podcastre/streamelésre/videókhoz stb. ?

Figyelt kérdés

Fontos hogy komplett szett legyen (popfilter, állvány, rezgés csillapító meg ami még van) mert nem nagyon vagyok jártas ezekkel és így kényelmesebb nekem. Ehhez ragaszkodom. Legyen jó basszusos. Az alábbiakat az árukeresőn találtam. A legjobb az lenne ha a zajt is jól szűrné. (Zárójelben odaírom melyik link tartozik hozzá)


Amiket nézegetek:

-SPC Gear SM900 (1)

-Auna Mic-900-LED v4 (2)

-Trust GXT 252 Emita+ (3)

-VONYX Studio Set (4)

-White Shark DSM-01 ZONIS (5)

-NATEC RADIUM 400 (6)

Van még egy rakatnyi, pl. Aunák de ezek tűntek jobbnak kép alapján.


(1) [link]

(2) [link]

(3) [link]

(4) [link]

(5) [link]

(6) [link]


A Trust márkával van tapasztalatom, és nem csalódtam benne. Fontos hogy USB-s legyen. Ha jól emlékszem mindegyik az (fáradt vagyok bocsánat).


Ha valakinek esetleg van felvétele, akkor küldheti.



2020. aug. 11. 00:51
 1/4 A kérdező kommentje:
FONTOS, KIMARADT: Nem akarok semmilyen külső eszközt vásárolni, vagy használni hozzá. A legjobb ha Plug And Play lenne. Csak be szeretném dugni a gépbe, ha kell felrakni a drivert/szoftvert és használni.
2020. aug. 11. 00:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tökéletes hangminőséget akarsz egyik usb s mikrofon sem opció, ehhez kondenzer mikrofon és audio interfész kell - nincs semmi gond a linkeltekell(habár 23-24 ezerért állvánnyal együtt nem várnék csodát, egy normális állvány önmagában 13-15 ezer, mikrofon meg 18-20 körül kezdődik), de nem az a szint amit a kérdésben leírtál. Jó minőségű zene felvételére egyik sem jó a linkeltek közül, ha nagy skálát és erőteljes basszust akarsz akkor legfeljebb utólag tudod szerkeszteni a felvett hangot.

Ezek arra vannak, hogy olcsón lehessen jobb hangfelvételt csinálni mint amit pl telefonnal tudnál, amit szeretnél az legalább négyszer ennyibe kerülne és egyértelműen nem plug and play lenne. Rengeteg teszt van ezekkel az olcsóbb mikrofonokkal, hallgass meg párat aztán eldöntöd.

2020. aug. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja jót akarsz, akkor jetit kell venni, wzek viccnek tűnnek névre.
2020. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Blue Yeti

HyperX QuadCast

Razer Seiren X

Samson G-Track Pro

RØDE NT1-A MP

2020. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!