Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vezeték nélkül fejhallgató...

Vezeték nélkül fejhallgató lehetőleg mikrofonnal?

Figyelt kérdés

Helo!


Jelenleg szükségem lenne egy új fejhallgatóra és vezeték nélkülire gondoltam, mert mindig a kábel tört meg eddig. Jelenleg egy ASUS Strix Centurion-om van, ami másodszor ment tönkre (pontosan 7 hónapig bírta másodjára is, éljen a vastag kábel és a megtörés, mert a saját állványa, amit hozzá adtak kicsi és töri...).


Ehelyett keresek valamit, ami lehetőleg over-ear (fül körüli, viszonylag nagy) kivitel, örülnék, ha lenne benne mikrofon (max többszemélyes játékban csapat hang chatre használom, nem lesz videózás vele, nem kell stúdió minőség) és egy tisztességesebb driver, mint amit az ASUS annak mer nevezni ( a 18 ezres régi Ozone-om jobban szólt megfelelő beállítással, mint a mostani újkorában).

Összeg: 33-45 ezerre gondoltam, 65-70 ezer fölé semmiképp nem akarok menni.


Ilyesmikre gondoltam:

[link]

[link]

(ennél megint kérdéses a driver, mert ha ugyan az mint a centurion-nál, akkor felejtős)

[link]

Természetesen meghallgatok minden más ajánlatot is.



2020. aug. 13. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy mezei Sony WH-XB700-ast használok, nekem jó. Mezei Bluetooth, így külön vezérlődriver sincs hozzá, de jó benne minden. Kényelmes, nagyon szépen szól (a sony ért a hangtechnikához), és az ára is sokat csökkent mostanában. De ez csak egy ötlet.
2020. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg ezeket kerülném, mivel nem sok közük van az audió eszközök gyártásához, nem remekelnek benne az biztos.

Persze jól néznek ki, meg jól mutat de nem hiszem hogy ez a szempont.

Ennyiért ez a legjobb:

[link]

#1.Tudjuk ért a Sony és hozzá de nem az alsóbb szegmensekben, ott az is felejtős.(de elismerem ha hozzátesz az ember akkor NIC-es vezeték nélküliből biztosan Sony a legjobb vétel)

2020. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ez a pioneer jól nézett ki, de én a feketét választottam.

Remélem jó lesz, mert elég nagy fejem van, csak rámegy :D

2020. aug. 13. 17:22
 4/4 A kérdező kommentje:

Megjött, de hátast nem dobtam ettől a Pioneer-tól.

A hangzása rendben van, viszont a hangbeállítás elég lassú, mert azzal lehet előre és hátra tekerni a számokat is.

Plusz gyárilag nincs hozzá bluetooth usb adapter, úgyhogy lesz még egy köröm délután, ha a PC-vel is használni akarom.

2020. aug. 17. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!