Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi 3 közül melyik a...

Az alábbi 3 közül melyik a legjobb? Olcsón próbálok használt gépet venni netezésre, filmezésre és esetleg néha kisebb gépigényű játékokra, de nem nagyon értek ezekhez...

Figyelt kérdés

Az első opció:

Processzor: Amd FX-8350 4.0ghz

Alaplap: Ascrock 970 Extreme4

Videókártya: Nvidia GTX 1050 2gb

Táp: Akyga 600W

12GB Ram

500gb HDD


Második:

CPU: Intel Core 2 Quad Q9400 2,66 GHz

Alaplap: GA-P35-DS3 (rev. 2.1) nagyon jól felszerelt tuning lap

RAM: 8 GB (4 x 2GB) Kingmax 800 MHz

VGA: GIGABYTE GTX 750 Ti 2GB GDDR5 Windforce

SSD: Kingston 120GB

HDD: WD 640GB

Ház: Cooler Master Elite


Harmadik:

FCPC-11 gépház (új)

Gigabyte GA-MA785GT-UD3H alaplap

AMD Phenom II X4 925 4 magos processzor

Artic Alpine 64 GT processzor hűtő (új)

Akyga AW-12A kék LED rendszer hűtők (új)

8 GB DDR3 RAM

320 GB HDD

Gigabyte Radeon R7-240 2 GB videokártya

M-tech 420W tápegység

Windows 10 Pro



Nem igazán tudom, mennyi tárhely lenne elegendő (hogy mennyit foglal az operációs rendszer, egy-egy játék...), illetve, hogy mit is kell igazán figyelembe venni vásárláskor. Rákerestem egyesével a videokártyákról, a processzorokról stb. véleményekre, de némelyiknél évekkel ezelőttiek a legutóbbiak is...


Mind 50 ezer körül mozog.


Illetve mit érdemes megkérdezni az eladótól vásárlás előtt, hogy utólag nehogy pofára essek?



2020. aug. 15. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az első gépet választanám a felsorolásból :) ha van rá lehetőséged akkor ki kel próbálni, a megkérdezni nem egy jó opció ha az eladó nem becsületes.
2020. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dongaben ***** válasza:
52%
2.-es, mert fejlesztett is a gépen, tehát törődött is az állagával. (Elméletileg.) Rendszernek a 120-as SSD teljesen jó. a WD 640GB mondjuk nem egy mai darab és háttértárnak sem valami nagy, de jó lehet.
2020. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem is az első a legszimpatikusabb :) (De laikusként az én szavam nem ér sokat :D)

Ráírtam az eladóra, sajna elég messze található a gép, de ha minden más szakad, akkor maximum utazok. Ha jó, akkor megér annyit.

Azért várom a többiek véleményét is. ☺️

2020. aug. 15. 15:27
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: köszönöm! :)
2020. aug. 15. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
1. Mondjuk az az Akyga táp egy hulladék, de ha eddig nem volt vele gond, akkor nem annyira valoszinu hogy lenne nálad problema vele.
2020. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dongaben ***** válasza:
Azért nem találsz friss infókat az eszközökről, mert ezek nem mai darabok...:) Kb. hasonló tudású gépek kis eltéréssel. Az SSD mindenképpen pozitívum a rendszerben. Személyes átvételnél kérd meg az eladót, hogy mutassa meg XY játékot hogyan viszi a gép. Sokat fejleszteni egyiken sem tudsz, így fontos, hogy megbízható legyen.
2020. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!