Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki tud ajánlani megbízható...

Valaki tud ajánlani megbízható laptop szervizt Budapesten?

Figyelt kérdés
Egy Asus ROG Strix GL553VW laptopot szeretnék kitisztíttatni valaki tud megbízható üzletet?

2020. aug. 20. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

Én biztos nem vinném ilyen helyekre. Max úgy, hogy előttem csinálják.


Ez kicsit más, de egyszer elmentem egy boltba, ahol fóliát szerettem volna tetetni a telefonomra. A pult mögött odaadta a csávó egy kollégájának aki eltűnt hátul a telefonommal, és félre lettem állítva, hogy várakozás. Én meg köpni nyelni nem tudtam. Tehát egy fickó eltűnt a telefonommal a fal mögött. Honnan tudjam, hogy nem lett leklónozva? Honnan tudjam, hogy nem az adataimat lopják éppen?


Biztos, hogy csak akkor adnék oda adathordozót egy harmadik embernek ha nyomós okom van rá és LÁTOM, hogy mit csinál

2020. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem se vigyél egy ilyen értékű gépet ilyen helyre, főleg mert egy ilyen kis semmit mondó problémáért egy vagyon kérnek.

Az én asztali gépemet sem vittem még soha holmi egyszerű szerelőhöz mert nem bízok bennük. Megpróbálok minden hibát magam orvosolni rajta. Max. akkor vinném szerelőhöz ha már nagyok kritikus lenne a baj.

2020. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!