Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2.1–es hangszóró egyik fele...

2.1–es hangszóró egyik fele szól csak. Ha elől dugom be, akkor szól rendesen. Mi lehet a gond? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Ma raktam össze egy gépet, és ráköttem a régi 2.1es hangszórómat, aminek csak az egyik fele szól. Ha elől dugom be, akkor minden okés. Kipróbáltam telefonnal, akkor mindkét fele szólt. Időközben fejhallgatóval, valamint egy másik 2.1es hangszórót is kipróbáltam a gépen, és azok rendesen működtek. Nincs a balance elcsúszva, valamint a driverrel is minden ok. Alaplap hiba lehet? Esetleg driver mégis? Mikor csatlakoztatom az eszközt, akkor a listából kiválasztom a megfelelőt, próbáltam minden variációt, de semmi sem segített. Pl. Fejhallgató vagy hangszóró kimenet.
2020. aug. 20. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A hangszóró kimeneted és a csatlakozó dugó nem ugyanolyan bekötésű szerintem. esetleg egy kábelcsere megoldhatná a dolgot.
2020. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán nem a megfelelő helyre dugtad, még ez is előfordulhat :)
2020. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben sikerült megoldani. Kicseréltem a hangszóró kábelét. Csak azt nem értem, hogy miért nem tetszett a gépnek ez a kábel, telefonnál meg jó volt. Na mindegy is, fő hogy megy. Köszönöm a válaszod. 😊
2020. aug. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!