Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó lenne Wi-Fi erősítőnek?

Ez jó lenne Wi-Fi erősítőnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Igen, ez alapvetően egy router, de képes jelerősítőként is funkcionálni. 2 db 9dbi-s antennája van, ami elég durva és ritka is, kb ez az egyetlen a piacon ebben az árban.

Két vélemény alapján nagy a hatótáv, egy alapján meg nem annyira. Valaki használ(t) ilyet?

300 megás netem van, azt elvileg tudja.



2020. aug. 23. 00:31
A kérdező szavazást indított:
Nem jó
Nem tudom
7 szavazat
 1/2 hypno ***** válasza:
100%

Ha képes jelerősítőként működni, akkor nyilván jó a célra.

Viszont ha nem otthon van elfekvőben, akkor lehet jobban járnál egy direkt ilyesmire tervezett eszközzel.

2020. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha tudja a bridget akkor persze jó

nekem is van az ablakban az udvar felé egy kis tp-link router ami a hátsó udva felé szór netet és bridge módban van, össze van kapcsolva a fő routerra ami a modemhez van kötve.

az a gomd egyedül hogy nagyot csökken a sebesség....

az lenne a jó ha lekábelezném és úgy lenne a két router összekötve. wifin gyakorlatilag feleződik a sebesség

2020. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!