Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Táp ventillátornál ez normális?

Táp ventillátornál ez normális?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy tápot, csak tesztnek, hogy kell-e más alkatrész.


Adtam neki egy kis terhelést (20 perc játék kb), ment minden rendesen.


Most jelenleg semmi nem fut (steam frissítésen kívül), és időnként a táp ventije magasabb fordulatra kapcsol. 1-2 másodpercre csak


Ez normális?

Érintésre a táp nem meleg, már egy ideje csak "üresben" megy a gép, játék közben melegedett kicsit, de nem volt tűzforró semelyik alkatrész. Figyeltem közben afterburnerrel is.


Ez kb annak a jele, hogy meg fogja adni magát a táp, vagy csak szabályozza magát?


(Ipari hulladéknak minősített 500 w, nem véglegesnek szántam, csak próbára, de nem örülnék, ha fél nap után meghalna).


2020. aug. 26. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én 10(!!!) éves minőségi de belépőszintű tápom is ezt csinálja.

Valószínűleg vagy egy hulladék a tápod, vagy nincsen rendesen megcsinálva a fan curve hozzá gyárilag.

2020. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát gyengébb tápoknál én is észre vettem, h kicsit valami megerölteti és úgy zúg mint vmi húsdaráló. Nem halnak meg gyorsan, egész strapabíróak, csak hangosak!
2020. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek ment a zöld!!


Tervben van a csere, de most nem tudtam, hogy más is kell-e vagy nem, ezért nem akartam 15-20k-ért próbára venni egyet.


Azt amúgy tapasztalatból cáfolnám, hogy olyan extra strapabíróak.

2020. aug. 26. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:

pont azon a hőfokon van ahol magasabbra kapcsolna és emiatt ugrál.

nekem a vidkari ilyen. van egy hőmérséklet amikor pulzál a ventije.

kicsit érzéketlenebbre állították volna nem lenne ilyen, de hát ez van.

2020. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!