Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A memóriakártya sokat dobna a...

A memóriakártya sokat dobna a számítógép teljesítményén?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan problémám, hogy múltkor letöltöttem egy játékot.Mind1, hogy milyet/melyiket...A gépigényében az szerepel, hogy 1GB minimum.Nekem meg van az 1 GB, de mivel a Windows(vagy nem tudom mi) lefoglal még belőle valamennyit ezért egy progi segítségével megtudtam, hogy 750-780 MB memória van szabad.


A játék szaggat, értelmetlen vele játszanom.Most azon töröm a fejemet, hogy érdemes-e minium 1 GB-nyi memóriát venni még bele, vagy akár 2-t.

Itt jön a két kérdés:

1, 8000 Ft az 1 GB-os és 13800 körül a 2 GB-os...Melyik érné meg jobban, ha van rá pénzem?

2, Javulni fog-e számottevően a számítógép (nem csak a játékban) gyorsasága?


2010. aug. 5. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, jótékony hatással lenne rá, de a játék sebessége függ még a processzor, illetve videokártya teljesítményétől is. Nézd meg, hogy azok megfelelnek-e.
2010. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor szaggat a játék nézd meg a gépeden a piros kis égőcskét, ha gyorsan villog, vagy folyamatosan világít, akkor ezen a játékon sokat dobna az új memória.
2010. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a videókártya és a processzor is bőven megfelel, egyedül a memóriakártyával van gond.


Akkor szerintem még 1 memóriakártyát veszek.


Köszönöm a gyors válaszaitokat!

2010. aug. 5. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne tudni h. min akarsz meg hogy pontosan mid van most akkor én tudnék segíteni.
2010. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok ja és csak mer lehet megveszed de nem lesz gyorsulás
2010. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megvettem és valóban jobb lett, ennyi volt a hibája a gépnek(egyenlőre)!:)
2010. aug. 6. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!