Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezre tudok...

Külső merevlemezre tudok programokat letölteni?

Figyelt kérdés

Van egy elég kis tárhelyes laptopom amire egy elég nagy guga filet kéne letöltenem, majd kicsomagolnom. De pont 0,5gb múlik hogy ez megtörténjen. Ugye a kicsomagolás után a tömörített filet ki tudom ugy törölni hogy maradjon szabad tárhelyem, de addigra kéne egy átmeneti használható hely. Kérdésem az ha egy USB-s merevlemezre rátöltöm a tömörített filet és kicsomagolom a laptora akkor ez az elv működhet?


Sajnalom, lány vagyok meg szőke is, pénzem sincs sok uj laptopra szóval segítsen valaki ha tud..🥺



2020. aug. 27. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. A gépnek mindegy, hogy külső vagy belső tárhely, csak a külső általában lassabb (de nem mindig).
2020. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem külső HDD-ről fut jó néhány játék, főleg az ilyen 100+ GB-osok.

A vicc hogy még így is legtöbbször az online multi játékok alatt a lobbiban gyorsabban betölt nekem a játék, mint akik belső HDD-t használnak.

2020. aug. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!