Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I5 10600k alap órajelen...

I5 10600k alap órajelen 4500mhz pörög?

Figyelt kérdés
Üdv! Nemrég vettem ezt a procit, és azt vettem észre hogy az Msi Dragon Centerben hogy a cpu frequency 4500mhz-n jár és ugrál le 800 ra,de alapból nem 4,1ghz-es? Illetve én nem ocztam a procit, lehet ahogy telepitettem fel a drivereket akkor átrakta magassabbra az órajelet? esetleg aki tudja annak nagyon szépen megköszönöm!!!

2020. szept. 4. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmi ertelme kikapcsolnod, majd jatekok alatt nagyon jo lesz az a turbozas!
2020. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel vehettél volna egy alsó kategóriás procit is, ha még a gyári OC-t is kikapcsolod, mert annak semmi értelme.

De ha még nem esett volna le, akkor nem veszíted el vele a garanciát, sőt még ha manuálisan OC-zod akkor sem, maximum ha agyatlanul rátolsz nem kevés feszültséget, megfőződ a procid és meghal, akkor már esélyes a garivesztés.

Illetve XMP-t kapcsolj BIOS-ban, ha még nem tetted meg.

2020. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!