Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha jól tudom októberbe fog...

Ha jól tudom októberbe fog megjelenni az RTX 30-as széria videókártyái. Esetleg tudja, hogy így a 20-as generáció mennyire fog olcsóbbá válni vagy, hogy egyáltalán fog e?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Persze, még aznap a felére zuhan a 20-as széria ára a varázsgömböm szerint.
2020. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Én ezt nem értem... Miért van mostanában ennyi kérdés arról hogy olcsóbb lesz e a 20 as generáció?? Ki a tökömet érdekel a 20 as generáció amikor 2070 super áron lesz 2080 Ti teljesítmény a 3070 nevében a 3060 valszeg 3080 erejű lesz. Ezek után minek vennél nyamvadt 20 as kártyát. Vedd meg a pénztárcádnak megfelelő 30 as kártyát igaz 3060 meg 3050 valszeg később fog jönni de akkor is
2020. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok :)
2020. szept. 7. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem ízlés ez logika. Hónapok óta azt javasolta minden tech Youtuber is hogy várd ki az új kártyákat. Még maga Jensen az Nvidia vezetője is azt mondta hohy most érdemes igazán fejleszteni és nyilván nem az előző generációra gondolt.
2020. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nem hajtok a next-gen játékok felé amiért igazán érdemes lenne megvenni (részben). Plusz spórolni szeretnék az áron ahogy csak lehet így szerintem teljesen elég egy 20-as generáció.
2020. szept. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!