Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akármit csinálok, nem akar...

Akármit csinálok, nem akar működésbe jönni a mikrofon. Segítség?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a gépen 2 csatlakozó is van a mikrofonnak (egy elöl, egy hátul), és ha előre dugom be, akkor csak zúgás, de semmi hangot ne vesz fel, ha hátra, akkor még zúgás sincs! Nem vok egy mikrofon szakember, de hangkártya driver van, a beállításoknál se találtam kifogásolni valót, úgyhogy nem tudom mi lehet a bökkenő :S
2010. aug. 6. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Megnézted a mikrofonos füles kábelét? Azon van egy kapcsoló, engem először így vágott át (nem volt bekapcsolva). Aztán nézd meg a Tálca jobb sarkában a hangkártya ikonját, kattints rá: be van állítva az összes csúszka? Végül a Startmenű/Vezérlőpult/Hangok és audioeszközök. Itt is nézd meg a beállítésokat. Ha minden a maximumon van és mégsem megy, akkor a hangkártya driverét kell frissitened.
2010. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jóvan, akkor drivert frissítek...
2010. aug. 6. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!