Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom rögzíteni az id...

Nem tudom rögzíteni az id cooling se-213v2 hűtőmet az am4-es foglalatú processzoromra, mit rontok el ?

Figyelt kérdés
Olyan problémába ütköztem hogy a gép összeszerelésénél, a címben említett processzor hűtőm az istenért sem ment rá a procira, bárhogy próbáltam azt, vagy a lefogató pöcköket forgatni, ki-be néző irányba, míg a pcx weboldalán ahonnan rendeltem, valamint a dobozán is az áll hogy ez a hűtő kompatibilis az am4-es foglalatú processzorokkal.

2020. szept. 14. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Balfasz vagy
Nem kompatibilis
Hold my beer, I'll fix it.
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg fel kellene tudnod szerelni, mivel már sokan felszerelték.

Kezelési útmutató a ID-COOLING SE-213V2 cpu hűtő dobozba?

2020. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AM4 foglalatra szörnyen macerás felhelyezés, a bal oldali pöcköt bepattintva a jobb oldalhoz túl nagy mértékű nyomás kell, hogy rögzíthesd!
2020. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is olvastam hogy többen felrakták de én nem mertem kísérletezni vele, így is volthogy már újra kellett pasztáznom a cpu-t közben mivel az élével már a kupakot karcolhagatta, de hogy ha ténylegessen rá lehet pattintani, akkor még egyszer neki esek, köszönöm a gyors válaszokat, és megy a pacsi
2020. szept. 14. 14:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Picit off már ez a topic, de ha bárki hasonló problémába ütközne, annak mondom, hogy csak akkor kezdjen neki ha acél idegekkel rendelkezik, igaz nem egy am4, hanem egy am3+ procira ment rá, de úgy kellet ráfeszítenem a procira hogy még a lap is elkezdett hajlani,igaz műkédésre semmi panasz egy fx 8300ast is vissza fog 60 fok alá, de ha többi id-cooling termék felhelyezése is ennyire maceráns, akkor magát a márkát sem ajánlanám.
2020. nov. 8. 10:20
 5/5 anonim válasza:

Majd szétfeszitettem az alaplapot.

i5 3570 1151

Próbáltam kombinált fogóval hajlítani a fém lefogatókon, de nem segített sokat.

Fel van szerelve, hűt is szépen, de erre nem számítottam.

20 éve szerelek gépeket de ez sírógőrcs volt.

2022. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!