Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik variánst/változatot...

Melyik variánst/változatot veszitek meg az rtx 3080-ból?

Figyelt kérdés
Én az asus rog strix O10g, illetve msi gaming x trio verziókkal szemezek

2020. szept. 18. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Semelyiket. Tularazott, tulhype-olt es legfokeppen fel ev alatt elavultnak fog szamitani mert jon valami meg ujabb, meg tobbet fogyaszto, meg tizenket csitrilliarddal tobb tranzisztoros ujabb hype, amihez mar gephazat is ujat kell venni, nemcsak tapot es egyszerre 2 pcie x16os slot fog neki kelleni.
2020. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nincs igazad bástya, mert kétszer annyi teljesítményért ugyanannyiba fog kerülni mint anno az rtx 2080
2020. szept. 18. 20:34
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Semelyiket. Megvárom, hogy mit virít az AMD, és azt, hogy viszi majd az új AAA játékokat.
2020. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
8 eve jatszom napiszinten egy gtx660-on, hulye lennek kiadni egy kocsi arat egy videokartyara.
2020. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
utolsó: vajon a cyberpunk-ot is vinni fogja? :P
2020. szept. 18. 21:38
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Sosem erdekeltek a felhypeolt divatjatekok.
2020. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Legalabbis mint jatek.

Mint story ha nagyon jo, akkor megneztem a cutscene osszeallitast.

De ez 3-4 jatek evente.

2020. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Fuuu, es ha nem megy rajta a Cyberpunk 2077, akkor mi van?


Vannak prioritasok, jobarat; lehet hogy nincs rtx 2080-am vagy 3080-am vagy 9080-am, nem is lesz, de nekem nincsenek is kifizetetlen szamlaim, nem kell aggodnom ho vegen hogy lesz-e penzem villanyszamlara meg a 400 ezres iphone torlesztore, hogy mi lesz ha javittatni kell az autot, hogy otezere' kell tankolnom mert nincs tobb, be tudom-e fizetni a gyerek ebedjet, edzeset, angolorajat. Kb. barmelyik rtx-et zsebbol tudnam kifizetni, de nem teszem, mert pontosan tusom hogyan mukodik ezeknek az arazasa, kiket huznak le a legjobban a gyartok a csillivilli ujdonsagaikkal: teged es a hozzad hasonlokat.

2020. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

szted én az utolsó pénzem adom rá vagy mi? :D

meg amugy léteznek gazdag emberek is a világban ez tuti, mert már láttam egyet

2020. szept. 18. 22:07
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűleg az egyik Gigabyte modellt.


Az Rog Strix általában drágább a Gigabyte-nál, a többi Asus pedig nem kifejezetten jó lenne.


Az MSI pedig nem jön be a hűtés terén(MSI-ből csak a Seahawk modellt venném, csak nincs vizes rendszerem)

2020. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!