Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem zavaró, ha a billentyűzete...

Nem zavaró, ha a billentyűzeten kicsi az ENTER billentyű?

Figyelt kérdés
Billentyűzetet szerettem volna rendelni, de sehogy sem találok megfelelőt. Fontos lenne, hogy szabvány billentyűzet elrendezés legyen, magyar nyelvű, legyen numerikus billentyűzet is rajta. Be lehessen kapcsolni világítást is - estefelé ez nagyon jól jön - aminek a színe lehetőleg változtatható legyen, fényviszonyoktól függően van hogy a fehér jön be, máskor a zöld világítás. Egyes modelleken a világítás fénye nem üt át a billentyűkön, hanem azok alól világol ki, ez megintcsak nem hangzik túl jól :/ Az ENTER is a hagyományosan megszokott fordított-L alakú legyen. Sajnos éppen olyanokat találok főleg, amiken az ENTER gomb nem ilyen, legalábbis a fotók szerint. Lehetőleg öröm legyen rajta gépelni, és ne legyen túl zajos, inkább csendes. Nos, mindezek fényében melyiket ajánlanátok? [link]

2020. szept. 19. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Apámnak hasonló kiosztású van, és állandóan össze-vissza elnyomjuk enter miatt. Érdemes tovább keresgélned, biztos vannak jók is.
2020. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enter formája a kiosztáson műlik. Én már jó sok éve US kiosztást használok, ezen "kicsi" az enter billentyű. Példának okáért én már vissza se térnék L alakú enter-hez.

Árat nem írtál, de akármelyik """gamer""" billentyűzet jó lenne neked, feltéve ha találsz magyar kiosztásút.

2020. szept. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most már úgy vagyok vele akármennyit rászánnék, csak teljesítse ezeket az alap követelményeket
2020. szept. 21. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!