Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megoldható, hogy így használja...

Megoldható, hogy így használjak kettő monitort?

Figyelt kérdés

Szeretnék 2 monitort használni. A gond az, hogy itthon csak 2 db VGA csatis monitorom van. A videókártya egyik kimenete D-Sub, a másik HDMI. Az egyik monitort most egy D-Sub - VGA átalakítóval használom. A másikat be lehetne dugni az integrált GPU VGA portjába, és így szeretném használni kiterjesztett asztalként, munkára. Játszani csak a fő monitoron akarok.

Meg lehet oldani ezt így, hogy a videókártyám ad képet az egyik monitornak, az integrált GPU pedig a másiknak, és így együtt használni őket?



2020. szept. 20. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod ki?

Nem fog elromlani semmi...

2020. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:

Szerintem nem fog egyszerre működni az integrált és a diszkrét videokártya.


De minden feltételed adott a próbához, szóval nosza.

2020. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igaz, de ilyenkor nem kellene átállítani, hogy ne csak a VGA adjon képet vagy ilyesmi?
2020. szept. 20. 12:22
 4/6 hypno ***** válasza:

A BIOS-ban tudod állítani, melyik grafikus adapter legyen az elsődleges, de ezzel kész is.

Mondjuk jellemzően felismeri melyiket használod, viszont ha mindkettőt, akkor majd ő dönt.

2020. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bekapcsoltam az integrált GPU-t is. Felismeri a gép a monitort, de kép nincs. Nem a "no signal, check cable" feliratot dobja ki, hanem csak simán nem mutat képet, sárgán világít a led, szóval gondolom nem is kap képet.

Ötlet?

2020. szept. 20. 13:32
 6/6 A kérdező kommentje:

AA, megnéztem, ki volt csúszva a kábel a monitorból. :DD

Köszönöm a válaszokat!

2020. szept. 20. 13:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!