Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen használt alaplap + cpu...

Milyen használt alaplap + cpu tudnék venni, RX 570 mellé?

Figyelt kérdés

Tehát használtan kellene alaplap és processzor kb 40-45 ezerért. Videokártya RX 570, amit apró pénzért ide ad ismerősöm.

Intel részről sok megoldás van, csak nem nagyon értek ahhoz.


2020. szept. 25. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
RAM?
2020. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

DDR4-re gondoltam.

Esetleg egy i3-9100F és egy Gigabyte H310M A alaplap?

2020. szept. 25. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
hardverapro.hu
2020. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdőszó a milyen, nem a hol.
2020. szept. 25. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:

A megoldás: használd a buksid.


Felmész a hardverapro.hu-ra és megnézed mi a kínálat és látod mi fér bele 40-45 000be. Kb ennyi idő alatt már körvonalazódott volna, mik a lehetőséged ( sajnálom, a használt piacot nem követem ennyire részletesen)

2020. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tegyük fel kinézek egy terméket, aminek jó az ára, de kiderül, hogy az a lehető legeslegrosszabb választás, és találhattam volna olcsóbbat, jobbat?

Különben meg nem Mo-n élek, így a hardverapró felejtős.

2020. szept. 25. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor miért forintot írsz?


Hát nézd meg mik a lehetőségeid , és írj ki arról konkrét kérdést.

Ha meg van regged a ph-n akkor írj a "milyen gépet vegyek" topicba és a kockák fognak értelmest választ adni, mert az kockafórum, ez meg általános "fórum" :D


Meg mi hiába nézzük meg mi jó 45 000-ért ha az áfa és a helyi sajátosságok miatt ugyanaz pl Svájcban meg úgy az egész EUban olcsóbb mint nálunk.


Kicsit el vagyok veszve az intel chipsetek és foglalatok között ( pedig Z370-es és i5-öm van xD ), de nekem úgy rémlik, hogy a budget chipsetekél általában nincs tuninglehetőség meg pár apróságot kihagytak. Egy B360-as lap minimálisan drágább, ott talán t9bb a lehetőség, lehet hosszútávon jobban megéri olyanba fektetni ( vagy más, nem low-end chipsetes lapba).


AMD vonalon ennyiből szerintem kijön egy használt 1600-as Ryzen meg akár egy új B350/450-es lap is.

2020. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én néznék egy nagyon olcsó A320 alaplapot, friss BIOS-szal, meg mellé mehet egy Ryzen 3 3100. Pont beleférne a 45-be.
2020. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!