Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP 530 laptopom van, a hozzá...

HP 530 laptopom van, a hozzá való adaptert mikor bedugom, nem tölt, olyan, mintha nem is lenne bedugva. Merül az akksim és nem tudom, mit csináljak. Lehet venni valahol ilyen adaptert hozzá?

Figyelt kérdés
1 éves garancia volt rá, ami tavaly szeptemberben járt le. És most idegbeteg vagyok, mert egy csomó cuccom van rajta... és azt se tudom, hogy az adapterrel van gond, vagy nem érintkezik belül a cucc...
2010. aug. 7. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a kábel tört meg a zsinórban és ugyanez volt.


Bármely noti boltban rendelnek neked, olyan 10 körül lehet. Érdemes valamelyik notebook boltba bevinni, ők ziher, hogy tartanak ott valamelyik tesztgéphez egy adaptert amivel megnézik, hogy az-e a gond, hiszen ha az, akkor tőlük vásárolnál másikat.

2010. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor megfogom a bemenetét, és beljebb nyomom, vagy egy pontba felnyomom, akkor jó, amúgy nem. Akkor lehet, hogy bent van a hiba? Azzal mit lehet csinálni? Amúgy köszi a tippet, azért feltétlenül elmegyek majd és megnézem, hogy jó-e ez így.
2010. aug. 7. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!