Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az integralt grafika vagy...

Az integralt grafika vagy valami mas?

Figyelt kérdés
ma reggel az asztali gepem bekapcs utan se kep se hang, en ritkan hasznalom (elvagyok a laptopommal), de a csalad tobbi tagja naponta hasznalja. 1-2 hete mar eszre vettem, hogy neha nem ad kepet, ilyenkor hdmi kabel ki majd vissza es mukodik minden tovabb. mekkora a valoszinusege, hogy az integralt grafikus krepalt be? vagy mi lehet a gond, esetleg, hogyan tudnam itthon "diagnosztizalni" ? 2-3 eves geprol van szo, amit eredetileg magamnak epitettem, csak aztan a sors ugy hozta, hogy megsem en hasznalom, szval eleg eros konfignak indult: z270x alaplap, intel i7 7700, 16gb ram, 1tb hdd, csak epp az ssd meg a dedikalt graf. kartya maradt ki belole penz szuke miatt, utana mar nem oldottam.

#hiba #Intel #grafikus #integraltgrafika
2020. okt. 4. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a kabel ki/be nem segitene azon, ha az igp haldoklana. Szerezz valahonnan egy vga-t, teszteld azzal, ha ugyanaz a helyzet, akkor inkabb monitor/kabel hiba.
2020. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!