Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire figyeljek monitor választ...

Mire figyeljek monitor választáskor?

Figyelt kérdés
Monitor vásárlása előtt állok, de akkora a kínálat, hogy nem boldogulok. Mikre figyeljek oda? Amire kellene: 4k videók vágása, fotók szerkesztése, néha egy kis játék, szóval elég fontosak a helyes színek. Esetleg tudnátok valami konkrétat is ajánlani, pl ami nektek bevált? A keret kb 160-170e.

2020. okt. 4. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A panel típusa midnenképp mérvadó. IPS vagy OLED legyen, ezeknél a legnagyobb a betekintési szög. Meg természetesen a színhelyességre is figyelj.
2020. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benq-nak van külön 27 colos monitorja, ami grafikusoknak lett gyártva, de kb "gaming" megnevezést kapta, ha jól emlékszem. Facebookon Magyar grafikusok csoportban több segítséget találsz mint itt :)
2020. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
27 col nem kevés a 4k-nak? Mármint nem felesleges 27 col 4k, annak nem sok értelmét látom, se a 28 colnak 4k-ban. Igazából egy 32 colos monitoron gondolkodom, szerintem ennél a képátmérőnél már van értelme a 4k-nak, de javítsatok ki, ha tévedek.
2020. okt. 4. 14:57
 4/5 hypno ***** válasza:

Szerintem fordulj bizalommal az oáziscomputer-hez.

Amellett, hogy jó széles választékkal dolgoznak, a honlapjuk nagyon jól kereshető és szűrhető, tanácsot is tudnak adni mert nagyon profik, és ha kéred kalibrálják a monitort amit veszel.

És még az áraik is jók.

2020. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm az ajánlást, körülnézek az oldalon, de szerintem vásárolni nem náluk fogok (felvidéki vagyok)
2020. okt. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!