Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy radeon hd5450- 1gb ddr3...

Joell kérdése:

Egy radeon hd5450- 1gb ddr3 es videokartyat cserelnek le egy geforce gt-710-1gb ddr3 as videokartyara.mhz- ban videomemoriaban csatlakozokban es kb mindenben megyegyeznek..intel 2 magos proci melle jobb a gt 710 ?

Figyelt kérdés
Nem gamer torekvese van...csak kicsit erosebb videokartyat szeretnek..kozel azonos adatok mellett a gerorcet sokkal jobbnak mondjak....miert?

2020. okt. 5. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valójában tényleg erősebb, nyilván valóan az alap technológia is számít, hogy mit használtak fel, ebből kifolyólag lehet ugyan azon adatok mellett jobb....ez mindenre igaz a világban...egyébként ha nem vagy játékos, akkor igazából nincs miért cserélned, meg hát attól függ mivel akarsz játszani...mert mindkettő már elavult technológia.
2020. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%

Ez kb olyan mintha az RX550 egy Derbi Senda lenne.

A mostani kártyád egy Simson Mofa csepel. Amire meg fejleszteni akarsz egy Babetta 210.

2020. okt. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
nem csepel, hanem lenne* bocsi
2020. okt. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyorsabb, de én pl bolhapiacon egy Radeon Hd 5770et kaptam 2000ért, lehet neked is körbe kellene nézned, szoktak lenni jobb vételek.
2020. okt. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolak...en az n vidia miatt szeretnem.lattam ilyen kartyat mukodni szinte ugyan olyan monitoron mint az enyem..es hat szinkezelesben biztos hozz es stabilabb a full hd video lejatszas is elvileg.ez is viszi de volt mar hogy meg meg akadt.bar az novelt fps video volt. Piacra nem harok.15000ft egy ilyen kartya ujonan...csak low profile johet szoba.20-25 nel nem adnek tobbet erte...a mostanit pedig elajandekozom...kissebb jatekok elfutnak rajta...tuti van olyan kis srac aki haszbat tudna venni...penzt ezert nem kernek :)
2020. okt. 6. 21:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor erdemes cserelni a gt 710 re... igy akkor fogom is...ha drasztikusan nem is lessz javulas en elegedett leszek a jobb(szememnek jobb) szinkezelessel...van olyan tuti akinek ez a kartya jon be....es 2-3 n vidia kartyas laptopot tettem mar ki a monitoromra es teljesen mas...ennyire jonak semmien gamma es kontraszt beallitas nem tudta tenni a mostani kartyamat...es ha meg mondjuk kicsit stabiladd a videozas vele akkor megjobb
2020. okt. 6. 21:51
 7/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%

Hú én is toltam low profile-os kártyával. Talán a teteje az HD7850ből van.

[link]


Ha találsz használtpiacon, vegyél ilyet. Ez máig mindenre tök jó.

2020. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
Használtpiac alatt nem a fizikai piacot értjük, hanem a hardveraprót.
2020. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi..és nvidia oldalon low profile bol mi a csucs? Intel a procim elvileg jobb ha nem radeon kartya van mellette...
2020. okt. 7. 00:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én azt mondom, ha 25E-et szánnál rá, akkor vegyél újonnan egy low profile Nvidia GT 1030-at. Az mérföldekkel jobb és meg is éri azt a 25E-et! Ennél jobb ajánlatot nem tudok elképzelni! :D

Utóirat:Nem létezik olyan, hogy AMD nem jó Intellel és fordítva semmilyen szempontból sem!

2020. okt. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!