Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AOC24g2u monitor Free-sync...

Az AOC24g2u monitor Free-sync technológiája működik HDMI-vel?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy ilyen monitort, azonban laptohoz(NVIDIA Gtx1660ti) akarom csatlakoztatni, de azon nincs displayport így marad a HDMI. A kérdésem az lenne, hogy működik azon keresztül is a Free-sync, vagy csak DP porton? Illetve, ha működik azt Nvidia Control Panelnél láthatom? Utolsó kérdés, az overdrive és Free-sync képes együtt működni?


Köszönöm a válaszokat ^^



2020. okt. 7. 09:00
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Hát nem mostanában láttam olyan új videokártyát, amin nincs DP. Lőnél egy képet a hátlapjáról? (Mert szerintem benézel valamit.)


AMD videokártyákkal egyébként működik a FreeSync HDMI -n is. De mivel ez Nvidia kártya, ahol G-Sync kompatibilis mód van, abban már nem vagyok biztos. Elvileg kéne, de akkor már ez eredeti hardveres G-Sync -nek is kellett volna működni HDMI -n.


Az overdrive és Freesync képes együtt működni, de némely esetben vibrálhat is a kép.

2020. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A laptop hátuljáról csináljak képet? A tipus az egy Asus Rog Strix G531 és nincs rajta DP port :/

Köszönöm a válaszod ^^

2020. okt. 7. 17:05
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Bocs, átsiklottam a laptop felett.
2020. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!