Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bordó laptop???

Bordó laptop???

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyukámnak szeretnék venni karácsonyra egy laptopot. Elég otthonosan mozgok az informatika világában, de a laptopok azért ki tudnak fogni rajtam.

A nők mindig is le tudtak tablózni engem a furcsa dolgaikkal. Normális esetben bemennék egy üzletbe, megvenném az eszközt és tessék, élvezd. Na de nem úgy megy az itt.


Kettő kritériumnak kell teljesülnie ezzel a laptoppal:

1. Piros/Bordó színű legyen

2. Mai darab legyen


200ezret szánok rá, esetleg egy huszassal, harmincassal többet, ha sokkal jobb érték/arányú teljesítmény indexet mutat.


Tudnátok segíteni kicápázni egy jót nekem? Egyelőre úgy kerestem rá árukeresőn, hogy "piros laptop", de elég gyér a választék.



2020. okt. 7. 18:25
 1/7 Dongaben ***** válasza:

Kb.

[link]

2020. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon azt a két Acer-t dobja a 200ezres tartományhoz. Vajon a drágábbikba miért van 4gb-al kevesebb ram?
2020. okt. 7. 18:34
 3/7 Dongaben ***** válasza:
Azt nem tudom, de RAM-ot garanciavesztés nélkül bővíthetsz. Amúgy, ha csak a külső a fontos, akkor öntapadós fólia lehet a megoldás. A keresztlányom kék laptopot akart, hát megkapta...
2020. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hmm nem is rossz ötlet. Honnan lehet és milyet érdemes beszerezni?
2020. okt. 7. 18:54
 5/7 Dongaben ***** válasza:
Ilyesmit főleg bútorra szoktak venni, így Pl. OBI, Praktiker, stb. Ha ma kellene ilyen kérést teljesítenem, azért lehet, hogy inkább lefújnám egy festék-Spray-vel. A fólia idővel elenged, és a szín, az nem érdekli a szervizt, amint kiderült...
2020. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én felkeresnék egy dekor studiot, pár ezresért profin meg csinálják.
2020. okt. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 8. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!