Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A billentyűzetem egyszerre...

A billentyűzetem egyszerre angol és magyar, megoldás?

Figyelt kérdés
Ma ráborult egy fél pohár izesített víz a billentyűzetemre. A tisztítás megszárítás után a billentyűzeten a számokat nyomva pl.: ha nyomom az 1-est akkor azt írja hogy 12, ha pl az "y"-ont akkor azt írja Xy ha " x"-et akkor Yx és így tovább. Esetleg ezt meg lehet oldani, véletlen amikor még bedugva àt töröltem a billentyűket egy kombinációt menyomhattam? Vagy ez meghibásodás? Válaszokat előre is köszönöm.

#billentyűzet #Gaming #angol billentyűzet #magyar angol billentyűzet
2020. okt. 8. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még vizes belül, azonnal húzd ki a gépből. Utána szétszedheted és megpróbálhatod kiszárítani, de én inkább újat vennék.
2020. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj nagyon drága volt de megpróbálom jobban kitisztítani köszi a választ.
2020. okt. 8. 12:08
 3/9 Miss Endzsi ***** válasza:
33%
Annak gatya.
2020. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebbi billentyűzeteknél le lehetett pattintani a billentyűket, átmosni az egészet, de egy ilyen modern cucc szétszedhetősége jellemzően sokkal rosszabb. Attól tartok, hogy ez drága tanulópénz lesz arra vonatkozóan, hogy hova tedd a vizet az asztalon.
2020. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem hagytad elég ideig száradni, esetleg nem is húztad ki azonnal az eset után, vennek kell egy másikat, ha teljes száradás után sem működik rendesen.
2020. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát most már kever mint a mérgezett egér, már az y billentyűnél 4 betűt ír. Ennek annyi azért köszi a válaszokat.
2020. okt. 8. 12:49
 7/9 hypno ***** válasza:
0%

Nyugalom. Fél nap alatt nem fog kiszáradni, úgyhogy hagyd békén, ne próbálgasd.

Majd esetleg holnap.


Adddig is tedd bele egy szemeteszsákba, önts mellé egy bögre rizst és zárd le. A rizs az összes nedvességet magába fogja szívni.

2020. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
A rizses módszer úgy tudom, hülyeség és inkább csak árt. Most szépen süt a nap, inkább tedd ki a napra. De jobb lenne, ha két hétig hagynád száradni, ha szétszedni nem lehet.
2020. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

A rizses legenda a legnagyobb baromság amit tenni lehet egy nedvességet ért elektromos berendezésnél.

És valóban, többet árt (és nem használ semmit).

Szabad levegőn ki kell szárítani.

2020. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!