Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 250 ezerért milyen laptopot...

250 ezerért milyen laptopot tudtok ajánlani játékra?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
komoly játékra ennyi pénzért még asztali gépet sem kapsz normálisat.
2020. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Nos logikusan 250 ezerért olyan laptopot tudsz venni, ami ebbe az összegbe belefér:


[link]


Az előttem szólóval nem teljesen egyetértve én azon az állásponton vagyok, hogy egy asztali számítógép még mindig olcsóbb, mint egy laptop. Pontosabban azon az áron, amit egy laptopért kiadsz, egy sokkal jobb asztali gépet kaphatsz:


[link]


Persze tudom-tudom az asztalihoz általában kell egy monitor is, ami emeli az árat.


Így tehát mindenki annak megfelelően választ gépet, amihez használni akarja, bár játékra is egyértelműen az asztali gép a nyerő, nem ragozom miért.

2020. okt. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Asztalit azért össze lehet hoznu, FHD-ra, na.


De laptopból sajnos... ez csak a kátszogatós kategória. Minimumon elfutkorászhagnak a játékok.'


Hardverapron nézz használtakat!

Videokártya legyen az elsődleges szempont (notebookcheck jó irányadó összehasonlításhoz), illetve a teszteken a melegedéses tapasztalatok is hasznosak.

2020. okt. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

1. vagyok.

jó nem tudjuk milyen játékra gondol a költő

de egy 250 ezres asztali gép is már lehet akár kompromisszumos is ha az ember komolyan szeretne játszani és nem csak a pasziánszt tolni.

Tudom, az én gépem tavasszal 280 volt. (monitor nélkül) 1660 super videókáryával.

ami laptop kb ezt a teljesítményt hozza az nem 250!

és sajnos vannak olyan játékok amiket nem feltétlenül lehet kimaxolt grafikával játszank fullhd-ban.

2020. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Adj hozzá egy kicsit, ha decent laptopot szeretnél. 280k-ért már jókat lehet kapni. Itt nézegethetsz kedved szerint, te tudod mik az igényeid:

[link]

2020. okt. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

D-sub csatlakozós külső videokártyával akár egy 50-100 ezres laptop is elég lesz.

[link]

Szerintem a hűtés / energiaigény / súly miatt egyébként sem szerencsés a nagy igényű játékokra laptopot venni.


Játékhoz eleve kell egy kényelmes ergonomikus környezet (asztal / szék) amiket úgysem vihetsz magaddal, akkor meg minek vennél nagyteljesítményű hordozható számítógépet (laptop)...

2020. okt. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
42%

A játékszenvedély egy olyan vadhajtás, amit bármennyire is nem tetszik neked amit írok, le kell nyesni magadról. No nem a pénzösszeg másra költés miatt, hanem a saját egészeged, a saját megfizethetetlen igazi képességeid megmutatására és saját otthoni környezeted boldogságára. Nem vagyok most evvel népszerű tudom, de egyszer megértef milyen hihetetlen fontos időt szalasztottál el, hogy részt vegyél az igazi életben. Meg fogod kérdezni magadtól hova tünt ez a tíz év, mire emlékszem belőle? Nem sok fog megmaradni csak vonzó digitális lények mozdulatai.


Fontold meg soha sem késő.

2020. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!