Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a konfig vinni...

Erlyx kérdése:

Szerintetek ez a konfig vinni fogja ultrán a World of Tanks-et? Ha nem, mit cserélnétek ki benne?

Figyelt kérdés

Alaplap: ASUS PRIME H310M-A R2.0( [link] )

Proci: Intel Core i3-9100F( [link] )

VGA: Manli GeForce GTX 1050 Ti 4GB( [link] )

Memória: G.SKILL Value 8GB (2x4GB) DDR4 2400MHz( [link] )

HDD: Toshiba P300 3.5 1TB 7200rpm 64MB( [link] )

Táp: Xilence Redwing 400W ( [link] )

Ház: Zalman Z1 NEO( [link] )



2020. okt. 20. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ennél gyengébb gép is símán viszi, hdd-t cserélném ssd-re. ház nem releváns.
2020. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A VGA-t mindenképpen, 1050Ti ennyiért nagyon rossz vétel.(abból kiindulva hogy jövőre használhatatlan lesz kb.)

Ennyiért inkább használt RX 480, még ha WOT is a cél akkor sem érdemes venni ennyiért 1050Ti-t.(4 éve sem volt jó vétel)

A táp az kuka, a minimum ez lenne:

[link]

A többi rendben van, bár én a helyedben 1X8GB RAM-t vennék most, vagy mindjárt 2X8GB-t mivel 2X4GB esetén betelik mind a 2 RAM slot és bővítés esetén valamelyiktől meg kell válnod.

Alaplap fapados, de ha van keret érdemes jobbra beruházni.

ASRock B365M Pro4 már egész jól fel van szerelve.

10. generációra nem bővíthető, ezt bele kell kalkulálni.(AM4 lehet jobb választás, de a 9100F szintjén nem sok CPU hozza ennyiért)

2020. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. okt. 20. 20:25
 4/5 Vida Sándor ***** válasza:
Nekem a 2 gb gf1050 fullon viszi a wotot, úgyhogy az marhaság, hogy jövőre használhatatlan lenne. És akkor már inkább olyat vegyen, amire van garancia, és ott, ahol foglalkoznak is a garanciális problémákkal, mint pl a pcx. Nekem a gf750ti 3 hónap után meghalt.
2020. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gtx egyébként. 1050 ti teljesen jó 30,000-ért. De amugy ja 480 jobb. Táp igencsak gyenguszka. Nem vennék ilyet. Meg inkább 2x8 giga ramot vegyél. Wothoz persze jó a 8 de bármi máshoz édes kevés. Olyan mikro laggok vannak miatta hogy csak na (pl cod warzone alatt) hdd helyett se ártana egy ssd. Hdd már ezer éves technika. Rainbow six-be rendszeresen kikikkeltek a burzsuj kissrácok mert nekem hetekig töltött. Ez van. Hdd ma már csak filmek tárolására jó. Persze ha nagyon akarsz el lehet lenni vele. Szoval öszegezve táp,ram,hdd. Meg a videókártya, de amugy 1050 ti-al még simán el lehet lenni. Amufy mikor uj volt se volt egy acélos gpu.
2020. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!