Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Prémium fejhallgató?

Prémium fejhallgató?

Figyelt kérdés
Keresek mikrofonos 7.1-es fejhallgatót aminek van saját hangkártyája és usb-s. Lehetőleg tényleg egy olyat amibe tökéletesen meg lehet hallani pontosan merre vannak az ellenségek pl r6-ba.

2020. okt. 21. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi lenne az árkategória, ha olcsóbb de jó kell akkor ez korrekt:

[link]

2020. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

ha prémium kell


[link]

2020. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Előző vagyok én is most szeretnék venni játékra egy felsőbb kategóriásat, bár 70.000-ért gondoltam max de sajnos ezzel nagyon szemezgetek.
2020. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. komment, ugyan ilyenenm van jelenleg

2. komment, ez már picit drága, ezzel ellentétben asus rog centurion 7.1-t néztem ki magamnak, lehet ezt veszem

2020. okt. 21. 14:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne egy kis akció most
2020. okt. 21. 14:02
 6/8 anonim válasza:

Én is a novemberi black friday-t várom. Te is várd meg szerintem emag-on, alza-án biztos lesznek akciók.

Centuriont én is nézegettem de sokan azt mondjak hogy egyáltalán egyik 7.1-sem jó. se a virtuális se centurionos több hangszórós. Jó lenne egy bolt ahol ki lehetne próbálni őket. Én most voltam a médiamarkt-ban de csak az olcsó headsetek vannak kirakva kipróbálásra.

2020. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a hangminőség meg a pontosság számít akkor elvből kerülendő az összes 7.1-es cucc, egyszerűen fizikailag nem megoldható a 7.1 abban a kis térben, túl lesz nyomva basszussal és rengeteg részletet veszítesz vele.

Személy szerint ezt ajánlom:

[link]

Ez egy Takstar Pro 82 klón, amiről van teszt:

[link]

Ez egy studio fejhallgatóból készült szóval precíz a hangzása és a tesztek szerint az MH752 elég kényelmes is.

Ha ennél többet felesleges költeni, egyszerűen játékban úgy sem nyújtani jelentősen többet.

Ez amúgy alapesetben 2.0 de kapsz egy viszonylag jó 7.1-es hangkártyát.

80K-s fejhallgatók helyett meg sokkal inkább egy A550Z ami kenterbe veri térben és hangminőségben a legtöbb színes fejhallgatót és az mellé valami mikrofon.

2.0-ás viszont messze az egyik legnagyobb térrel rendelkező fejhallgató a zártak közül úgy 80 ezerig bezárólag.(ja és ez egy belépő audiophilefejhallgató)

Az hogy több hangcsatorna van nem feltétlen jelenti fejhallgató esetén a pontosságot és a nagyobb tért.

2020. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egy belépő audiophile fejhallgatótol még messze van. És de, meg lehet oldani a térbeli hangzást is fejhallgatónál, de akkor mélyebben kell a zsebbe nyúlni, Kb 200 ropitól, na azok már prémium fejesek, esetenként (pl. jó fejhallgató erősítővel DAC-al) már hozzák az audiophile minőséget, persza ha a forrás is olyan hozzá...
2023. ápr. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!