Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet használni a HP...

Hogyan lehet használni a HP tabletet másod képernyőként?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne ,hogy a laptop képernyőjét megszeretném osztani a hp tabletommal. Tehát másod képenyőként funkciónálna .Ez hogyan lehetséges? Próbálkoztam már Hdmi kábellal ,spacedeskkel is ,de egyik se sikerült. A spacedesknél fekete is volt a képenyő ,de viszont a windows érzékelte. A válaszokat előre is köszönöm !!!

2020. okt. 21. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Teamviewer, Távoli asztal, stb...
2020. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Próbálkoztam már Hdmi kábellal"

Azzal nem fog menni, mert mind a tablet, mind a számítógép HDMI csatlakozója kimenetként funkcionál.


Valami képernyőmegosztó alkalmazás kell - a spacedesk is ilyesmi lenne, a laptop lenne az elsődleges eszköz, a tablet meg a másodlagos.


Nem írtad le se a laptop, se a tablet pontos típusát, sem a rajtuk levő operációs rendszer verzióját, de talán valamilyen távoli asztal alkalmazás irányából - Teamviewer, valamilyen VNC-alkalmazás (Tight-, Tiger-, UltraVNC,...) - közelíteném meg a dolgot.

2020. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vezeték nélküli kijelzőként szerintem tudod használni, ha van Wi-Fi a gépen, bár még nem próbáltam ilyet.
2020. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!