Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy mindig más...

Miért van az hogy mindig más hibakóddal kap kék halált gépem? Valahol megsérült a windows 10 vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A probléma ott kezdődik hogy mindig más hibakódot ír ki. Egyszer a memória máskor hogy 12 voltos feszültség megszűnt harmadjára meg ryzenes Lenovo laptop hibát olvasok ki a minidump fájlokokból.

2020. okt. 26. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapszabály, hogy ne engedd automatikusan updatelni a Winfos 10-et. MIELOTT engedelyezned az update-t, mindig ellenőrizd az aktuális update problémákat.

[link]

2020. okt. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval valószínűleg a windows 10 frissítése egy rakás szar ?
2020. okt. 26. 17:44
 3/5 A kérdező kommentje:
De amúgy nem értem az egészet hogy mi értelme van elbaszni már vagy 3 hete random hibakodókkal kék halált kap a gép.
2020. okt. 26. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

iden januarban megjelent hibakra javitasi otletek

[link]

iden marciusban hasonlo updatelesi hibak

[link]

itt a szeptemberi vegi updateles hibai, oktober 2-an irtak a cikket

[link]

Kapcsold ki az automatikus frissitest es mindig csinalj egy mentest a kepek-dokumentumok-stb-mindenrol. Utana csinalj egy rendszervisszaallitasi pontot, es ha mindennel keszen vagy, akkor updatelj. De pl. a havi frissitesek mindig a ho utolso keddjen jonnek ki, erdemes varni, amig eltelik egy het es a neten atfogo hiradast kapsz (a redditen a leghamarabb, de mas oldalakon is) hogy az eppen aktualis honapban milyen szivatas van, ha updatelsz, es kijavitottak-e mar vagy hogyan lehet kivedeni.

Jo lerdes, mi ertelme elbszni. Lehet, hogy konteo-hivonek tartasz, de meggyozodesem, hogy valami kemek ultek be a winfosos brigadba, es szandekosan csinalnak rossz frissiteseket. A luzer juzer meg majd megunja a hibakat es majd vesz almas cuccokat a winfos helyett. Belefer az almasok uzletpolitikajaba az eddigiek alapjan.

Ebben az evben MINDEN honapban volt valami szivatas a frissitesekben. A legsulyosabb nyaron volt, amikor a luzer juzer elvesztette a mappait, az osszes keppel, videoval, dokumentummal. Majd, ha szepen konyorogtel a telefonban, akkor valaki hajlando volt elmondani, hogy mit csinalj azert, hogy ESETLEG visszakapd az elveszett fajlokat.

2020. okt. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsanat, rosszul irtam, a frissites a honap MASODIK keddjen jon, nem az utolson.

En szoktam az utolso kedd utani napokon korulnezni a frissites-hibak utan, es utana frissitek (ha jonak latom).

Nekem fizetos antivirus/malware stb. vedelmem van, ezert engem nem erdekel, hogy a defender naprakesz-e vagy sem. Te azert merlegeld, mert a virusirto/tuzfal fontos.

2020. okt. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!