Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a hardver kompatibilis a...

Ez a hardver kompatibilis a Windows 10 20H2 frissítéssel?

Figyelt kérdés

Nem szeretném elhamarkodni a dolgot, úgyhogy gondoltam, megkérdezem. A Windows Update már kiírta a frissítést, hogy készen áll telepíteni. A hardver:


Windows 10 2004

Nvidia GeForce GTX 750 Ti

Intel Core I3-4170 3,7 Ghz

16 Gb RAM


A 2004-essel működik rendesen. Ha kompatibilis, akkor kb 1 hét múlva felteszem rá. Mit gondoltok?



2020. okt. 28. 09:17
A kérdező szavazást indított:
Kompatibilis.
Nem kompatibilis.
Ne 1 hét múlva, sok benne a hiba, várj vele kicsit többet
2 szavazat
 1/5 hypno ***** válasza:

Ami az eddigi hírekből lejött,az az, hogy nem annyira hardverrel nem kompatibilis, hanem a drivereknél nem fogad el bármit.

Amihez van rendesen aláírt meghajtó, azt hagyja működni.


Ezzel együtt, ha nem sürgős a frissítés, én hagynám, hogy mások gyűjtsék be a gyakorlati tapasztalatokat. :)

2020. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Egyáltalán nem sürgős, csak tetszettek nekem az újdonságok. Akkor várok vele pár hetet, addigra talán az összes problémát orvosolják :)

"Amihez van rendesen aláírt meghajtó, azt hagyja működni."

Ezt hogy érted?

2020. okt. 28. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a nagy frissítésekkel mindig várni szoktam egy kicsit. Általában a kiadás utá pár nappal már jön is a hír, hogy valami már megint nem kóser. Aztán javítanak rajta, majd kijön, hogy már majdnem minden jó, na még egy javítás és rendben is van. No én ezt a procedúrát inkább átugrom és várok.

"Amihez van rendesen aláírt meghajtó, azt hagyja működni."

Ami rendelkezik érvényes digitális aláírással azt engedi telepíteni.

2020. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem már, köszönöm!
2020. okt. 28. 12:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem, tökéletesen működik :). Köszönöm!
2020. nov. 15. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!