Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ad képet a számító gép...

Nem ad képet a számító gép mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Na az a lényeg hogy ugye amikor be kapcsolom a gépet akkor ugye nem ad jelet de ráadásul a billengyuzet se világít . Az egér világít és nem a billengyuzettel van a baj mert amikor be dugtam a laptopba akkor teljesen jó volt ... Alaplap: primeh310m-k videó kártya: gt 1030 processzor : Pentium gold g5400 ram: 8gb Valami kis okosság amivel fixelni lehet a helyzetet ?
2020. okt. 28. 12:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam azt akartam írni hogy a billengyuzettel nincs baj sorry !
2020. okt. 28. 12:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Ventilátorokat hallod felpörögni? ház fényei (ha van, legalább a bekapcsoló gomb) felvillannak? Nem ad ki hangjelzést?

Így elsőre tápegység vagy alaplapi hiba. Nálam pl minden 3-4. gombnyomogatós újraindításra volt csak hajlandó elindulni a gépem, utána simán ment gond nélkül, az alaplapnak volt valami baja, most így csere után szépen indul pöccre.

A másik a táp, lehet behalt az egész vagy egy része. Ha tudsz kölcsönkérni egy tápot, dugj át arra minden szükséges dolgot és teszteld azzal. Ha nem megy, akkor jó eséllyel alaplap hiba, ha elindul, akkor táp.

2020. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pörögnek a ventik világít a gomb és nem sípol és át táp az új de egyik napról a másikra történt valami ötlet ?
2020. okt. 28. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:
A falból érkező áram nem egyenletes, ott is vannak kilengések, nyugalmi állapotban is. ha eddig ment és most nem, akkor jó eséllyel vagy elégett/kisült valami, esetleg párás volt a levegő és rövidre zárta, a lényegen nem változtat, alaplap vagy táp csere, amelyikkel gond van (és remélhetőleg csak ezekkel).
2020. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Update ! Ki tsísztittottam a tápot belurol meg újra kábeleztem és jó lett ... Most újabb hiba lépett elő az hogy nem érzékeli se a billengyuzetet se a egeret ... És ugye úgy nem tudom elindítani a Windows ot ...Valami ötlet ?
2020. okt. 29. 16:55
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem érzékeli a gép, az alaplapi kimenet probléma, tehát az alaplap a hibás.
2020. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!