Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vásárlás munkára és...

Laptop vásárlás munkára és kisebb játékokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Új laptopot szeretnék vásárolni, mivel a régin már érzem, hogy nem mai darab, kb 7 éves.

Két eszközt találtam ami úgy megfelelne a dologra.


1:


[link]


2:


[link]


Abban szeretném segítségeteket kérni, hogy szerintetek melyiket válasszam? Az egyikről azt hallom, hogy túl hangos, a másikról, hogy nem valami jó a képernyője és nagyon melegszik.

Ha esetleg lenne valami alternatíva amit tudnátok ajánlani, azt is szívesen fogadom, de nem szeretnék érte br. 450-470-nél többet adni. Felhasználási szempontból nincsenek nagy elvárásaim, néha szoktam játszogatni. (Régi rts játékok + néhány mmo). Normál felhasználás mellett munkára is szeretném használni a gépet. ( Archicad, Autocad, 3D tervező programok) Itt sem kell hatalmas "stadionok" tervezésére gondolni, az előző is ellátta a feladatot, csak elég lassacskán.

Szeretnék egy olyan laptopot találni amit pár évig nem kell cserélnem.


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. nov. 3. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:

TUF gaming-ről én is csak rosszakat olvastam, bár volt 1-2 komment ami azt mondta, hogy túl van pörgetve ez a téma...


Szerintem vagy az Strix g15-öt vedd, vagy ott az MSI GP65 Leopard 10SEK (emag) sztem kb ugyan az, bár it nem kapsz válltáskát hozzá


+Esetleg várd meg a "blackfriday-t" bár minden évben csalódás, de hátha lesz valami jó akció

2020. nov. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!