Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi konfig mennyit érhet?

Az alábbi konfig mennyit érhet?

Figyelt kérdés

2020 áprilisi vásárlás, onnantól kezdve mindenre van 2-5 év garancia. Mindennek megvan a doboza, mindene.


Cpu: Ryzen 5 1600AF

Vga: Sapphire RX5600XT Pulse

Mbo: Asrock B450M Steel Legend

Ram: Corsair Vengeance RGB Pro 16GB 3200MHz

Psu: Seasonic Core GM 500w Gold

Ssd: Kingston A2000 250GB

Hdd: Western Digital 1 TB

Cpu cooler: CoolerMaster Masterliquid ML240L

Case: Corsair iCue 220T RGB Airflow White


2020. nov. 9. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Add össze a hardverek jelenlegi árát (nem amennyiért vetted, hanem amennyibe most kerülnek), majd felezd azt meg. Ez az összeg lehet a kezdő ár, de ennyiért valószínűleg nem fogod tudni eladni, szóval készülj rá, hogy érdeklődés hiányában kicsit lejjebb kell majd vinni, vagy hogy az érdeklődő akar majd egy kicsit alkudni belőle. Fiatal korából adódóan én max a teljes ár 40%-áig mennék le, az alatt semmiképpen sem adnám.
2020. nov. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

1# WTF féléves gépeket nem felezünk!



A bolti ár 80% körül szokás árulni.

2020. nov. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

"A bolti ár 80% körül szokás árulni."

Jaja, az emberek többsége inkább fizet 20%-ot és tényleg újat kap, hiába van rajta garancia ki tudja, mit csináltak vele, úgy meg tényleg új lesz.

2020. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na jó, akkor én fizetek, csak vigyék el. :'D


Olyan 80%-os árra gondoltam én is első körben, de nem voltam biztos benne, hogy korrekt-e.


Az emberek többsége ilyen összegnél nem igazán fizet 20%-ot pluszban, csak hogy újat vegyen. Főleg, ha véges a keret. Vagyis én ezt látom. A garanciás termékekre azonnal ugranak a használt piacon. Pláne, hogy dobozos, mindenes. Ha meg garis, nem mindegy mit csináltak vele? Amúgy nem voltak csesztetve. Persze mondani bármit lehet.


Köszönöm mindenki válaszát!

2020. nov. 9. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Bármi,amit kihozol a boltból,még ha origin is,15-25%-ot veszít az értékéből

ha csak nem valami különlegesség.

2020. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem áraztasd be és megtudod.


[link]

2020. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!