Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van AM4-es alaplapból olyan...

Van AM4-es alaplapból olyan ami támogatja a DDR3-as memóriát?

Figyelt kérdés
Van egy már meglévő gépem, DDR3-as rammal, FM2+-os lappal. Ryzenre szeretnék váltani, viszont a hozzá kompatibilis lapok ugye AM4-esek, amelyekről láttam hogy DDR4-es ramot támogatnak (amiket én láttam). Ugye a kérdésem az hogy van-e oylan lap ami támogatja a DDR3-as ramot, hogy esetleg ne kelljen újakat vennem.

2020. nov. 10. 20:09
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A memóriavezérlő (IMC) a processzorban van, nem az alaplapon. A Ryzenek nem társíthatók DDR3-mal.
2020. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Niiincs, ne is nézd!


RAM-ok jól tartják az értéküket, tehát 1000 ft/gb áron minimum el fogod tudni adni (főleg ha 8 gigás egységek). Ezen buksz a legkevesebbet. Bátran javaslom, hogy DDR4-ből is vegyél használtat. A RAM-ok az egyik legmegbízhatóbb alkatrészek. És akkor így teljesen minimalizálva van a veszteség.

2020. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. nov. 10. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!