Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek 180.000...

Milyen laptopot vegyek 180.000ért?

Figyelt kérdés
Ez a maximum amit ki tudok rá adni, semmiképp sem többet. Nincsenek nagyon nagy elvárásaim, tudom hol kezdődnek a gamer laptopok, nem vagyok nagy játékos, de azért szivesen játszok is. Ennyi pénzért tehát a legjobb készüléket szeretném ami a piacon van. Egyelőre az SSD vagy ram nem fontos, hogy legyen benne, azzal később is tudom bővíteni, inkább a proci meg a videokártya legyen benne jobb.

2020. nov. 19. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A jelenlegi helyzetre való tekintettel én elnapolnám ezt a dolgot,amíg alábbhagy a kereslet. Elmeháborodott árak vannak!


Esetleg ha használtpiac érdekel, akkor ott érdemes nézelődni dedikált videokártyás páréves gépeket.


Újonnan pedig processzor alapján érdemes nézelődni... 3500U vagy 1005G1. Ezekben elég jó grafikai egység van.

Dedikált GPU alapján pedig MX230 vagy RX540X fér bele, és nyújt jobb teljesítményt valamivel az IGP-knél.


Holnap több helyen lesz BF. Ha ezeknél jobbat találsz a kereteden belül, akkor arra érdemes lehet lecsapni.

2020. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Rengeteg laptopot megnéztem és furcsálltam is milyen drága a piac

Pár éve mikor nézelődtem ár-érték arányban mintha jobbakat láttam volna

Akkor majd veszek jövőre hátha...

2020. nov. 19. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább külföldről behozott használt üzleti gépet, ezek 500 ezerért kerülnek a piacra. Nálunk boltokban kaphatók, átmatricázott billentyűzet, SSD és 8 GB, fél év garancia! Igazán profi ilyet vesz.

[link]

[link]

[link]

2020. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!