Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső billentyűzettel tudnám...

Külső billentyűzettel tudnám használni a laptopom?

Figyelt kérdés
Kicsi víz folyt a laptopomra és nem működik jól a billentyű. Ha külsőt bedugom akkor is a laptopé magától ír dolgokat. Valahogy le tudom tiltani a belső billentyűzetét? Hogy a külsőt használjam amíg szervízbe megy

2020. nov. 22. 07:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és i5-4200u GT 740m 8gb ram. Asus x550lb
2020. nov. 22. 07:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok víz fojt rá? Ha igen be se kapcsold nehogy a lapot is galyra vágd. Nem kapcsol át a BIOS automatikusan a külső billentyűzetre? Ha nem, akkor v.hogy a BIOS-ban kellene letiltani a laptopét és engedélyezni a külsőt.
2020. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már az ömlés óta 3 hét eltelt és más baja nincs. Csak egy nagyon kicsi ilyen 3 csepp víz volt
2020. nov. 22. 08:49
 4/8 A kérdező kommentje:
De már azóta megoldódott
2020. nov. 22. 08:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Szétszeded, kitisztíttod, összerakod

Kis víznek nem kellene gondot jelentenie 🤔


Amúgy eszközkezelőben le lehet tiltani.

2020. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már azóta jó de egy tisztítás már nem hinném hogy elég lenne, vagy mégis? Mert nagyon nem megy a benne lévővel. Külsőv most egyelőre jó aztán szervíz
2020. nov. 22. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes elkezdeni gyűjteni új laptopra, ha az elektronikát víz érte elindult a korrózió, előbb-utóbb tönkre fog menni.
2020. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van pénzem másikra, csak ezt ingyen kaptam... De ha muszályesz veszek másikat. Mert gondoltam 2 évig használom és addigra veszek jobbat.
2020. nov. 22. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!