Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Legion y540-15irh...

Lenovo Legion y540-15irh típusú notebookról van bárkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Anyaghasználat, használhatóság és nyilván hardveres komponensek(tudom többféle felszereltségű van) illetve akku idő? Köszönöm a válaszokat.


Én a 16GB ram, 256GB SSD+1TB HDD valamint GTX1660Ti vagy 2060 videókártyával és i7-9750H processzorral szerelt variánsokat nézegettem.


Nem feltétlen gamer felhasználásra lenne, inkább csak ilyen mindenesnek szánnám. Játszanék néha rajta, de nekem nem prioritás hogy egy játék full grafikán, full beállításokkal fusson.



2020. nov. 22. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha semennyit nem játszanál és nem kell erőgép. Akkor R5 4500u, R7 4700u az üzemidő miatt
2020. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem jo foleg ha akkurol szeretned hasznalni tobbet


energiatakarekosat kell keresni es inkabb minosegre fektetni a hagsulyt


a Legion ra szokott panasz lenni nem kevesszer


ha tenyleg nem is szamit a jatek akkor foleh nem lesz jo


1050Ti vel keres inkabb es ne H s procival hanem U sal (vagy az emlitett Ryzenekel 4000

netan ha kicsiz megis feljebb mennel 1650 (Ti) is boven eleg

2020. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


pl. Amit te neztel abbol egy gyengebb

amit neztel gondolom 5-600ezer koruli...

2020. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


[link]


na ez laptop

mondjuk nem olcso


ez meg Mactop, vagyis MacBook


[link]


sajnos igy hirtelen nem nagyon talaltam jokat, gyenge procival de turheto vga val, sose ertem miert nem gyartanak ilyeneket, hanem persze olyanok boven vannak hogy brutal proci de ocska vga, csak minek az bele?... amikor ott az IGP is


szoval dontsd el mi is fontos, ha extra teljesitmeny akkor nincs mit tenni ha viszont nem szamit akkor lejebb lehet adni viszont mivel rendes jatekos IGP rendszer nincs ezert muszaj egy jatekos vga 1050/1650 legalabb

2020. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagy mákod van: én is laptopot akarok venni (mondjuk Legion 5-öt) és pont holnap megyek megnézni cimborám y540-ét, amit kb 1-2 hete vett.

Tipikusan ugyan ez lenne nálam is a felhasználási terület, ami nálad: nem elsősorban játszani akarok vele, de ha már költök egy laptopra 300-350 ezret, akkor az sem árt, ha el tudok vele bohóckodni.

Sajnos majdnem biztos vagyok, hogy rossz minőségű lesz maga a laptop. Van a családban egy korábbi Legion és szerintem fél kézzel szét tudnám tépni a kijelzőjét, annyira gagyi műanyagból van.


Az üzemidő miatt nem aggódnék. Aksiról gondolom csak filmezésre vagy netezésre használnád és nem hiszem, hogy ne bírna ilyen felhasználással 2,5-3 órát, még akkor is, ha a kisebb aksival veszed.


Egy plusz tipp: én is először SSH + HDD kombóval kerestem, de igazából egy 1 terrás SSD sem olyan drága már, mint pár éve, szóval szerintem én ezt fogom választani.

2020. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!