Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kiszeretném cserélni a gépembe...

Kiszeretném cserélni a gépemben lévő HDD-t egy másikra viszont nagyon félek... lehet valami baj? hisz csak 2 kábel

Figyelt kérdés
250 GB-s HDD-t szeretnék lecserélni 1 TB-sre leszedtem az oldalát a gépnek kikacsolt állapotban és láttam hogy két csatlakozó megy bele jelenleg gondolom az egyik a táp a másik meg az alaplapba megy nem tűnik bonyolultnak de mégis félek... lehet valami probléma belőle?

2020. nov. 28. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Az új merevlemezedre telepíteni kell az operációs rendszert. Maga a fizikai csere nem bonyolult és nem tudod összetéveszteni a kábeleket. Lehúzod a régi lemezről és beteszed az újat. Ha a régit is használni akarod akkor azt is lehet de akkor annak is kell egy kábel az áramellátáshoz és az alaplappal való adatcsérhez.
2020. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább rakj bele egy 250 es ssd-t :D jobban jársz vele.
2020. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A második hozzászóló véleményével én is egyet értek. Merevlemezt adattárolásra használunk, rendszerlemeznek SSD a legjobb választás
2020. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2020. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha asztali gép, akkor nem feltétlenül kell cserélni, mellé is tudod kötni.


Egy kábel az alaplapba, egy a tápba és kész

2020. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Csak el ne felejtsd áramtalanítani...
2020. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek! :D sikerült minden probléma nélkül kicserélni. A HDD-t csak egyéb fájlokhoz használom rengeteg film meg ilyenek az csak a másodlagos meghajtó mivel a rendszer SSD-re van feltelepítve :D hamarabb ugranék kútba minthogy újra HDD-n legyen a windows xD
2020. nov. 28. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Egyes vagyok. Miért kellett lepontozzál? Ezért nem érdemes segíteni olyannak akinek halvány fogalma nincsen a dolgokhoz mert ha valamit nem ért meg azonnal lepontoz. Nyugodtan ezt is lepontozhatod, attól még nem fogod jobban megérteni a dolgokat.
2020. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia egyes! Nem feltétlen ő.

Sokszor a válaszadók pontozgatnak ahogy látom össze-vissza. Szerintem tök jól megfogalmaztad, most rányomtam és megváltozott a százalékod..., bocs véletlenül x-et nyomtam a pipa helyett. Szóval nem a kérdező volt.

2020. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!